Beaches Turks & Cacois Resort Villages & Spa 5*5*5*5*5*

Poloha: Hotel Beaches Turks & Cacois Resort Villages and Spa má 758 pokojů, obklopuje ho pěkná tropická zahrada a pláž Grace Bay. Restaurace, bary a lokální nákupní možnosti jsou pár minut jízdy od hotelu. Hotel je vhodný i pro rodiny s dětmi. Mezinárodní letiště na Turk & Cacoa je vzdáleno cca 10 minut jízdy od hotelu.

Vybavení: Recepce, 17 restaurací s místní a mezinárodní kuchyní - pizzerie, japonská kuchyně, středomořská kuchyně..., 2 bary, bazén, bazén pro děti, dětský klub, dětský vodní park, skluzavky a tobogány, surfový simulátor, Hládání dětí na vyžádání, lázně, masáže, obchůdky, internetový koutek, Wi-fi v areálu hotelu, konferenční místnosti a prádelna.

Ubytování: Klimatizace, koupelna s WC, fén, televize, Wi-Fi zdarma, telefon, minibar, trezor, varná konvice, XBox game, větrák a balkon.

Stravování: All inclusive: snídaně obědy a večeře formou bufetu, lehké občerstvení v průběhu dne, nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje místní výroby, pivo a rozlévané víno.

Pláž: Písčitá u hotelu.

Sport a zábava: Občasné animační programy, posilovna, tenis, plážový volejbal, stolní tenis, jízda na koni, biliár, šachy, vodní sporty na pláži.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*