Seher Resort & Spa 5*5*5*5*5*

Poloha: Příjemný hotelový resort Seher Resort & Spa, skládající se z několika budov, je situovaný v bezprostřední blízkosti písčité pláže s pozvolným vstupem do moře, která je oddělena od hotelu pouze pobřežní promenádou. Hotel nabízí spousty sportovních a zábavních aktivit, relax na pláži nebo u bazénu a vyžití pro děti. Je tedy vhodný pro všechny věkové kategorie. Centrum historického městečka Side s nákupními možnostmi je vzdáleno cca 7 km a je dostupné místním minibusem, tzv. dolmuší nebo taxi. Mezinárodní letiště je vzdáleno 58 km od hotelu.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, Wi-Fi připojení zdarma, hlavní restaurace, 2 restaurace A la Carte (turecká, rybí), několik barů, plážový bar, menší obchůdky, kadeřnictví, venkovní bazén, 2 skluzavky (lehátka a slunečníky zdarma, výměna osušek za poplatek), dětský bazén, vnitřní bazén, herna, miniklub, dětské hřiště, prádelna, čistírna, minimarket, obchod se suvenýry, knihovna, výtah, konferenční místnosti v vybavením, úschovna zavazadel.

Ubytování: Standardní dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny koupelnou (sprcha nebo vana, WC, vysoušeč vlasů), klimatizací, TV-SAT, trezorem (za poplatek), minibarem (naplněn vodou při příjezdu), Wi-Fi připojením zdarma, telefonem a balkonem nebo terasou. Možnost ubytování v rodinných pokojích za příplatek - 2 oddělené ložnice.

Stravování: All Inclusive: snídaně, oběd a večeře formou bufetu, pozdní snídaně, půlnoční občerstvení, dětský bufet, u snídaně káva, čaj a rozlévané nealkoholické nápoje, u oběda a večeře rozlévané nealkoholické nápoje, pivo, víno a vybrané alkoholické nápoje místní výroby. Snack bar: občerstvení během dne, Patisserie: káva, čaj, zákusky, dorty a sušenky, zmrzlina, Vinárna, Lobby bar, Bar u bazénu, Plážový bar. V barech rozlévané nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby v časech určených hotelem. A la Carte restaurace: turecká a rybí (na základě předchozí rezervace).

Pláž: Písčitá pláž oddělena pobřežní promenádou od hotelu, lehátka a slunečníky zdarma, výměna osušek za poplatek. Plážový bar.

Sport a zábava: Sauna, turecké lázně, plážový volejbal, aerobik, šipky, stolní tenis, fitness centrum, denní a večerní animační programy pro děti a dospělé, živá hudba, fakírské show, večerní vystoupení, diskotéka, mini disco, boccia, vodní gymnastika, turecké večery, biliár, bowling, masáže a procedury, stolní fotbal, tenisové kurty a vodní sporty na pláži.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
vzduch 16°C vzduch 19°C vzduch 22°C vzduch 24°C vzduch 27°C vzduch 29°C vzduch 34°C vzduch 34°C vzduch 29°C vzduch 28°C vzduch 23°C vzduch 19°C
voda 11°C voda 14°C voda 17°C voda 20°C voda 21°C voda 23°C voda 24°C voda 28°C voda 27°C voda 24°C voda 17°C voda 12°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*