Royal Taj Mahal Hotel 5*5*5*5*5*

Poloha: Royal Taj Mahal Hotel byl postaven v orientálním stylu roku 2015 a zařadí se k dalším členům prestižního hotelového řetězce Stone Group Hotels. Nabídne klientům především služby na špičkové úrovni a rozsáhlé zábavní zázemí pro osoby všech věkových kategorií. Široká pláž se zlatavým pískem a pozvolným vstupem do moře se nachází v bezprostřední blízkosti komplexu. Podél pláže vede několikakilometrová promenáda v podobě parku. Možnosti nakupování lze využít v blízkosti hotelu v obchodní zóně, případně v cca 7 km vzdáleném městečku Side. Hotel Royal Taj Mahal sousedí s hotelem Royal Dragon, který patří pod stejnou hotelovou síť. Mezinárodní letiště je vzdáleno cca 50 km od hotelu.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, lobby s Wi-Fi připojením, hlavní restaurace, další 2 restaurace, 3 restaurace A la Carte (italská, indická, rybí), 8 barů, plážový bar, cukrárna, noční klub, internet café (za poplatek), 2 venkovní bazény, bazény s tobogány a skluzavkami, dětský bazén (lehátka, slunečníky a zapůjčení osušek zdarma), vnitřní bazén, miniklub, lunapark, dětské hřiště, wellness centrum, kadeřník, obchody, půjčovna aut, prádelna, žehlení, čistírna, úschovna zavazadel, směnárna. 

Ubytování: Standardní komfortně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýlek disponují koupelnou s vanou, WC a vysoušečem vlasů, centrální klimatizací, TV-SAT, telefonem, trezorem, minibarem (denně doplňován) a balkonem. Za příplatek možnost ubytování v Junior Suite nebo rodinných pokojích typu Duplex, Connection Door, Taj Mahal.

Stravování: Ultra All inclusive: snídaně, pozdní snídaně, obědy a večeře formou bufetu, dětský bufet. Agonda Snack: občerstvení během celého dne výběrem z menu, saláty, ovocný bar, oběd, Bistro: pozdní snídaně, noční občerstvení formou bufetu do 07:00, Amphi Food Corner: oběd výběrem z menu, saláty, ovoce, Patisserie: odpolední káva, čaj, zákusky, dorty, sušenky, sendviče. Místní a vybrané importované alkoholické a nealkoholické nápoje 24 hodin denně, avšak dle otevíracích dob jednotlivých barů. Za poplatek: večeře v A la Carte restauraci (italská, indická, rybí, nutno objednat předem), importované šampaňské, šťávy z čerstvého ovoce, luxusní importovaný alkohol a pokojový servis.

Pláž: Písčitá pláž přímo u hotelového komplexu, lehátka, slunečníky a osušky zdarma, plážový bar.

Sport a zábava: Denní a večerní animační programy, příležitostná živá hudba, večerní show, tenis, plážový volejbal, aerobik, šipky, stolní tenis, vodní gymnastika, fitness, turecké lázně, sauna, vodní sporty na pláži, tenisové kurzy, biliár, bowling, masáže, peeling v tureckých lázních, procedury ve wellness centru, PC hry, minidisko a dětské animační programy.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
vzduch 16°C vzduch 19°C vzduch 22°C vzduch 24°C vzduch 27°C vzduch 29°C vzduch 34°C vzduch 34°C vzduch 29°C vzduch 28°C vzduch 23°C vzduch 19°C
voda 11°C voda 14°C voda 17°C voda 20°C voda 21°C voda 23°C voda 24°C voda 28°C voda 27°C voda 24°C voda 17°C voda 12°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*