Dogan Paradise Beach 3*3*3*

Poloha: Hotel Dogan Paradise Beach leží přímo na pláži. Centrum Özdere je vzdáleno cca 2 km, letiště Izmir 45 km.

Vybavení: 70 pokojů, hlavní budova a několik menších budov v zahradě. Vstupní hala s recepcí, restaurace s terasou, bar, minimarket, čistírna a prádelna, půjčovna aut. V zahradě bazén s terasou na slunění, lehátka, slunečníky a osušky zdarma. Wellnes - SPA: Otevřeno 9.30-20.00 hod. Zdarma: lázně, turecké lázně (9.30-12.30 hod.). Za poplatek: různé variace masáži a procedur.

Ubytování:  DR/DRP: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), individuální klimatizace, telefon, TV/sat., minibar, trezor, balkon, v hlavní budově nebo v bungalovech (rozděluje recepce). FR: viz DR, oddělená ložnice.

Stravování: All inclusive: Snídaně (7.30-10.00 hod.), oběd (12.30-14.30 hod.) a večeře (19.30-21.30 hod.) formou bufetu Pozdní snídaně (10.00-11.00 hod.) Lehký snack - toasty, sendviče, hamburgery, kebab Odpolední káva, čaj a zákusek Rozlévané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (11.30-23.00 hod.)
 
Pláž: Písečná pláž s oblázky a pozvolným vstupem do moře přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky zdarma. Bar u pláže.

Pokoje: DR/DRP: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), individuální klimatizace, telefon, TV/sat., minibar, trezor, balkon, v hlavní budově nebo v bungalovech (rozděluje recepce). FR: viz DR, oddělená ložnice.

Sport a zábava: Příležitostné animační programy. Zdarma: stolní tenis, volejbal.  Za poplatek: vodní sporty na pláži, dětské brouzdaliště.

 

 

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*