Vera Mare Resort 5*5*5*5*5*

Poloha: Club Vera Mare je kvalitní pětihvězdičkový hotel v oblíbené a poptávané oblasti Belek v Turecku. Jeho výhodou je poloha přímo u písečné pláže. Nejbližší nákupní možnosti se nacházejí asi 500 metrů od hotelu. Můžete také navštívit centrum Beleku, kde najdete možnosti nakupování, restaurace, bary a diskotéky, nebo třeba známou Antalyi, zdejší letiště leží asi 40 kilometrů od hotelu. Club Vera Mare rádi doporučíme i náročnějším klientům.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, bazén se skluzavkou a sluneční terasou & lehátka a slunečníky jsou u bazénu zdarma, celkem čtyři restaurace, možnost připojení k internetu, několik barů, bar u bazénu, dětský bazén, vnitřní bazén, wellness centrum s vířivkou, saunou, párou, tureckými lázněmi a rozsáhlou nabídkou masáží a procedur, fitness centrum, diskotéka a obchůdky. Pro děti je v hotelu dětské hřiště, mini klub pro děti od 4 do 12 let a junior klub pro děti od 13 do 16 let.

Ubytování: K vybavení každého standardního pokoje patří koupelna s WC, klimatizace, satelitní televize, trezor, telefon, minibar a balkon nebo terasa. Na požádání Vám rádi zpracujeme nabídku ubytování ve vyšších kategoriích pokojů.

Stravování: Stravování je zajištěno formou all inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, pozdní snídaně, dětské menu, odpolední snacky, půlnoční snacky, alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby vždy od 10 do 24 hodin.

Pláž: Přímo u hotelu se nachází písečná pláž, lehátka a slunečníky jsou na pláži zdarma.

Sport a zábava: Pro příznivce aktivněji strávené dovolené je zde k dispozici stolní tenis, volejbal, basketbal, bowling, stolní fotbal, šipky, kulečník, hotel také pořádá animační programy. Využít můžete některého z vodních sportů nabízených na pláži, případně některého z námi nabízených fakultativních výletů.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
vzduch 16°C vzduch 19°C vzduch 22°C vzduch 24°C vzduch 27°C vzduch 29°C vzduch 34°C vzduch 34°C vzduch 29°C vzduch 28°C vzduch 23°C vzduch 19°C
voda 11°C voda 14°C voda 17°C voda 20°C voda 21°C voda 23°C voda 24°C voda 28°C voda 27°C voda 24°C voda 17°C voda 12°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*