Xperia Grand Bali hotel 4*4*4*4*

Tento hotel Vám naše cestovní kancelář DOPORUČUJE na základě dlouhodobé spokojenosti našich klientů.

Poloha: Hotel Xperia Grand Bali se nachází v klidné části ulice Damlatas v letovisku Alanya, která je známá jako perla turecké riviéry. V okolí hotelu naleznete spoustu nákupních možností, restaurace, bary a noční život. Hotel je vhodný pro všechny kategorie hostů, kteří hledají dovolenou v blízkosti města i pláže. Známá Kleopatřina pláž je vzdálená 150 m od hotelu, mezinárodní letiště v Antalyi cca 120 km od hotelu. 

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, restaurace nabízející speciality jak tradiční tak mezinárodní kuchyně, restaurace s terasou, venkovní bazén, dětský bazén (lehátka a slunečníky zdarma), dětský klub, prádelna, žehlení, čistírna, obchůdky výtah, salo krásy, půjčovna aut, Wi-Fi připojení, úschovna zavazadel, směnárna.

Ubytování: Hotel nabízí ubytování v 94 pokojích a 4 suitách, k jejichž standardnímu vybavení patří vlastní sociální zařízení (fén, toaletní potřeby, sprcha, WC), klimatizace, LCD TV, Wi-Fi připojení, minibar (denně doplňován), set na přípravu kávy a čaje, trezor, telefon a balkon.

Stravování: All Inclusive: snídaně, oběd a večeře formou bufetu, pozdní snídaně, u snídaně káva, čaj a nealkoholické nápoje, u oběda a večeře nealkoholické nápoje, pivo, víno a vybrané alkoholické nápoje místní výroby. Odpolední káva, čaj, pečivo a zákusky. Na baru rozlévané nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje místní výroby.  A la Carte restaurace: mezinárodní (na základě předchozí rezervace).

Pláž: Písečná Kleopatřina pláž se nachází cca 150 metrů od hotelu, lehátka a slunečníky za poplatek.

Sport a zábava: Vodní sporty na pláži, turecké lázně, sauna, parní lázně, masáže, terapie s rybkama, plážový volejbal, basketbal, šipky, dětské animační programy, sportovní aktivity, večerní zábava, v blízkosti hotelu aquapark, tenisové kurty, fotbal, půjčovna kol a aut, výlety, nákupy.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
vzduch 16°C vzduch 19°C vzduch 22°C vzduch 24°C vzduch 27°C vzduch 29°C vzduch 34°C vzduch 34°C vzduch 29°C vzduch 28°C vzduch 23°C vzduch 19°C
voda 11°C voda 14°C voda 17°C voda 20°C voda 21°C voda 23°C voda 24°C voda 28°C voda 27°C voda 24°C voda 17°C voda 12°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*