TAC Premier Hotel & Spa Alanya 4*4*4*4*

Tento hotel Vám naše cestovní kancelář DOPORUČUJE na základě dlouhodobé spokojenosti našich klientů.

Poloha: Tac Premier Hotel & Spa se nachází cca 50 metrů od známé Kleopatřiny pláže, v těsné blízkosti obchodů, restaurací, barů a klubů. Jedná se o hotel v kategorii 4*, který je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak pro páry či skupiny. Centrum města Alanya je vzdáleno cca 1 km a mezinárodní letiště v Antalyi 125 km od hotelu.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, restaurace nabízející speciality jak tradiční, tak mezinárodní kuchyně, bary, venkovní a vnitřní bazén, Wi-Fi připojení, televizní koutek, mini klub, wellness, sauna a lázně, kadeřník, vířivka, masáže.

Ubytování: K standardnímu vybavení každého pokoje patří vlastní sociální zařízení, klimatizace, satelitní televize, telefon, minibar, vysoušeč vlasů, trezor, balkón.

Stravování: All Inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, noční polévka, u snídaně káva, čaj a rozlévané nealkoholické nápoje, u oběda a večeře nealkoholické nápoje, pivo, víno a vybrané alkoholické nápoje (vše rozlévané, místní výroby), Lobby Bar, Bar u bazénu: nealkoholické nápoje a vybrané alkoholické nápoje (vše rozlévané, místní výroby), lehké občerstvení, zmrzlina.

Pláž: Písečná pláž se nachází cca 50 metrů od hotelu, lehátka a slunečníky za poplatek.

Sport a zábava: Vodní sporty na pláži, venkovní bazén, plážový volejbal, zábavné večerní programy, v okolí hotelu se nachází několik barů, restaurace a obchody.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
vzduch 16°C vzduch 19°C vzduch 22°C vzduch 24°C vzduch 27°C vzduch 29°C vzduch 34°C vzduch 34°C vzduch 29°C vzduch 28°C vzduch 23°C vzduch 19°C
voda 11°C voda 14°C voda 17°C voda 20°C voda 21°C voda 23°C voda 24°C voda 28°C voda 27°C voda 24°C voda 17°C voda 12°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*