Saphir Resort & Spa 5*5*5*5*5*

Tento hotel Vám naše cestovní kancelář DOPORUČUJE na základě dlouhodobé spokojenosti našich klientů.

Poloha: Saphir Resort & Spa hotel je plážový hotel nacházející se v oblasti Okurcalar na polovině cesty mezi Side a Alanyí. Od mezinárodního letiště v Antalyi je vzdálen 90 km a centrum města s obchory, bary a restauracemi se nachází cca 500 metrů od hotelu. Hotel je velmi komfortně vybaven a svou dovolenou si zde užijí jak rodiny s dětmi, tak páry. Doporučujeme i náročnějším klientům.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, hlavní hotelová restaurace, dvě restaurace s nabídkou A la carte, venkovní bazén s tobogány, vnitřní bazén, lázeňské centrum, posilovna, směnárna, Wi-Fi připojení, kadeřník, obchůdky, pronájem aut, prádelna, miniklub.

Ubytování: K standardnímu vybavení každého pokoje patří vlastní sociální zařízení, klimatizace, satelitní televize, telefon, trezor, minibar, vysoušeč vlasů, toaletní potřeby, balkon.

Stravování: Stravování je zajištěno formou All Inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, dětský bufet, turecká a italská A la carte restaurace (na základě předchozí rezervace), snack restaurace, turecké palačinky, zákusky, bary - nealkoholické a alkoholické nápoje rozlevané, místní výroby, některé dovážené.

Pláž: Písečná pláž se nachází cca 150 metrů.

Sport a zábava: Vodní sporty na pláži, sportovní centrum, animační programy, tenis, basketbal, stolní tenis, plážový volejbal, aerobic, šipky, vodní pólo, vodní aerobic, fitness, herna, billiard, dětské disco.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
vzduch 16°C vzduch 19°C vzduch 22°C vzduch 24°C vzduch 27°C vzduch 29°C vzduch 34°C vzduch 34°C vzduch 29°C vzduch 28°C vzduch 23°C vzduch 19°C
voda 11°C voda 14°C voda 17°C voda 20°C voda 21°C voda 23°C voda 24°C voda 28°C voda 27°C voda 24°C voda 17°C voda 12°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*