Riviera Hotel & Spa 4*4*4*4*

Tento hotel Vám naše cestovní kancelář DOPORUČUJE na základě dlouhodobé spokojenosti našich klientů.

Poloha: Jeden z nejlepších a nejoblíbenějších hotelů na Kleopatřině pláži, Hotel Riviera, se nachází v letovisku Alanya, v blízkosti většiny turisticky atraktivních míst jako je archeologické muzeum nebo jeskyně Damlatas. Jedná se o hotel v kategorii 4* a je vhodný i pro náročnější klienty. Letiště v Antalyi je vzdáleno 125 km od hotelu a centrum Alanye cca 1 km.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, restaurace nabízející speciality jak tradiční tak mezinárodní kuchyně, A la carte restaurace, bary, venkovní bazén s bazénkem pro děti, vnitřní bazén, Wi-Fi připojení, konferenční místnost, společenská místnost, prádelna.

Ubytování: Hotel Riviera nabízí ubytování ve 131 pokojích k jejichž standardnímu vybavení patří koupelna s WC, fén, Wi-Fi připojení, klimatizace, televize, telefon, trezor, minibar a varná konvice, toaletní potřeby a balkon.

Stravování: All Inclusive - snídaně, oběd, večeře formou bufetu, během dne lehké občerstvení, neomezené množství rozlévaných nealkoholických nápojů a místních alkoholických nápojů (vše místní výroby).

Pláž: Písečná pláž se nachází cca 50 metrů od hotelu, lehátka a slunečníky za poplatek.

Sport a zábava: Fitness, vodní sporty na pláži, turecké lázně, Spa a wellness, sauna, veřejné tenisové kurty. V okolí hotelu se nachází několik obchůdků, restaurací a barů.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
vzduch 16°C vzduch 19°C vzduch 22°C vzduch 24°C vzduch 27°C vzduch 29°C vzduch 34°C vzduch 34°C vzduch 29°C vzduch 28°C vzduch 23°C vzduch 19°C
voda 11°C voda 14°C voda 17°C voda 20°C voda 21°C voda 23°C voda 24°C voda 28°C voda 27°C voda 24°C voda 17°C voda 12°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*