Eftalia Aytur Hotel 4*4*4*4*

Tento hotel Vám naše cestovní kancelář DOPORUČUJE na základě dlouhodobé spokojenosti našich klientů.

Poloha: Hotel Eftalia Aytur se nachází cca 800 metrů od centra letoviska Alanya s mnoha obchůdky, restauracemi, bary a nočním životem. Písečno-oblázková pláž leží v bezprostřední blízkosti hotelu. V okolí se nachází nákupní možnosti. Hotel je vhodný pro všechny věkové kategorie hostů, kteří dávají přednost ubytování v centru města, ale v blízkosti pláže. Mezinárodní letiště v Antalyi je vzdáleno 125 km od hotelu.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace nabízející speciality jak tradiční tak mezinárodní kuchyně, A la Carte restaurace, bar na pláži a u bazénu, 2 venkovní bazény, bazén pro děti (lehátka a slunečníky zdarma), vnitřní bazén, výtah, směnárna, trezor za poplatek, dětské hřiště, konferenční místnost, prádelna.

Ubytování: K standardnímu vybavení každého pokoje patří vlastní sociální zařízení (WC, sprcha, vyousšeč vlasů), klimatizace, televize, telefon, minibar za poplatek, možnost pronájmu trezoru a balkon. Za příplatek: pokoj s palandou pro děti, Large room - 3 pevná lůžka a přistýlka (rozkádací křeslo), Apartmán (1 ložnice nebo 2 ložnice, kuchyňka).

Stravování: Stravování je zajištěno formou polopenze - snídaně a večeře formou bufetu.

Pláž: Pláž se nachází v bezprostřední blízkosti hotelu (cca 100 m), bar na pláži, lehátka a slunečníky za poplatek.

Sport a zábava: Vodní sporty na pláži, posilovna, stolní tenis, šipky, šachy, Spa a Wellness centrum, sauna, pára, turecké lázně, masáže a procedury, nákupy, výlety a mnoho možností zábavy v centru Alanye (cca 2,5 km vzdálený aquapark).

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
vzduch 16°C vzduch 19°C vzduch 22°C vzduch 24°C vzduch 27°C vzduch 29°C vzduch 34°C vzduch 34°C vzduch 29°C vzduch 28°C vzduch 23°C vzduch 19°C
voda 11°C voda 14°C voda 17°C voda 20°C voda 21°C voda 23°C voda 24°C voda 28°C voda 27°C voda 24°C voda 17°C voda 12°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*