Delphin Botanik Platinum Hotel 5*5*5*5*5*

Tento hotel Vám naše cestovní kancelář DOPORUČUJE na základě dlouhodobé spokojenosti našich klientů.

Poloha: Velmi kvalitní hotel Delphin Botanik Platinum se nachází mezi krásnou písečnou pláží a květinovou zahradou. Klienti mohou využít venkovní bazény a dětské bazény sesterského hotelu Botanik Resort. Hotel je vhodný pro rodiny s dětmi, ale také pro páry a skupiny. Každý si zde přijde na své, ať už se jedná o odpočinek u bazénu, na pláži nebo ve Spa centru, využití sportovních aktivit a animačního týmu, či hotelového aquaparku a lunaparku. Hotel leží na půl cesty mezi Alanyí a antickým městem Side (cca 30 km) v oblasti Okurcalar. Mezinárodní letiště je vzdáleno 90 km od hotelu.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, 5 A la Carte restaurací (řecká, italská, mexická, libanonská, asijská), bary, venkovní bazény (společné s hotelem Botanik Resort, jeden bazén pouze pro klienty hotelu Botanik Platinum), relax bazén (pouze pro dospělé), 3 dětské bazény, skluzavky, vnitřní bazén (lehátka a slunečníky zdarma), Wi-Fi připojení ve veřejných prostorech zdarma, herna, miniklub, dětské hřiště, lunapark, internetová kavárna, kosmetický salon, prádelna, lékař, kadeřnictví, obchodní arkáda.

Ubytování: Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou se sprchou a WC, fénem, individuální klimatizací, SAT TV, minibarem, seten na přípravu kávy a čaje, telefonem, trezorem, Wi-Fi připojením, balkónem s výhledem do krajiny. Ubytování za příplatek: rodinný pokoj - 2 oddělené ložnice.

Stravování: All Inclusive: snídaně, oběd a večeře formou bufetu, pozdní snídaně, Bar u bazénu: nápoje, občerstvení během dne, odpolední káva, čaj, zákusky a sladké pečivo, Vitamin bar: čerstvé džusy a nealko nápoje, Gozleme: plněné turecké palačinky + nápoj Ayran, Plážový bar: nápoje, odpolední káva, čaj a zákusky, odpolední tantuni, kumpir a wafle (turecké občerstvení), Lobby bar, Irish Pub: nápoje, noční občerstvení. V barech neomezené množství rozlévaných nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby (24 hodin denně). A la Carte restaurace: řecká, italská, mexická, libanonská, asijská (na základě předchozí rezervace 1x za pobyt jedna z restaurací zdarma).

Pláž: Písečná pláž přímo u hotelu, lehátka a slunečníky zdarma. Plážový bar.

Sport a zábava: Denní sportovní turnaje, soutěže a hry s animačním týmem, večerní vystoupení, živá hudba, mini disco, tenisové kurty, stolní tenis, šipky, fitness, billiard, bowling, aerobic, vodní gymnastika, gymnastika, step, vodní sporty na pláži, šnorchlování, výlety, Spa a Wellness centrum, vířivka, sauna, turecké lázně, parní lázně, masáže.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
vzduch 16°C vzduch 19°C vzduch 22°C vzduch 24°C vzduch 27°C vzduch 29°C vzduch 34°C vzduch 34°C vzduch 29°C vzduch 28°C vzduch 23°C vzduch 19°C
voda 11°C voda 14°C voda 17°C voda 20°C voda 21°C voda 23°C voda 24°C voda 28°C voda 27°C voda 24°C voda 17°C voda 12°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*