Delphin Botanik Hotel & Resort 5*5*5*5*5*

Tento hotel Vám naše cestovní kancelář DOPORUČUJE na základě dlouhodobé spokojenosti našich klientů.

Poloha: Hotel Delphin Botanik Hotel & Resort se nachází v oblasti Okurcalar, 30 km od centra města Side, 32 km od města Alanya a 90 km od mezinárodního letiště. Hotel se skládá z hlavní budovy a tří vedlejších budov zasazených do krásné zelené zahrady. Písečná pláž se nachází přímo u hotelu. Hotel je vhodný jak pro páry a skupiny, které mohou relaxovat u bazénu nebo využít služeb Spa centra, tak pro rodiny s dětmi, které zase zláká hotelový aquapark a lunapark. Hotel nabízí spoustu sportovních a relaxačních aktivit.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, 6 A la Carte restaurací (turecká, italská, plody moře, sushi, čínská, japonská), 3 venkovní bazény (další 4 bazény společné se sesterským hotelem Botanik Platinum), 3 dětské bazény, aquapark (lehátka a slunečníky zdarma), lunapark, několik barů, prádelna, žehlení a čístírna (za poplatek), business centrum, WiFi ve veřejných prostorech zdarma, internetová kavárna (za poplatek), miniklub, dětské hřiště, kosmetický salon, obchodní arkáda, lékař.

Ubytování: Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou se sprchou a WC, fénem, klimatizací, SAT TV, minibarem (denně doplňován nealko nápoji, pivem, vodou a snackem), Wi-Fi připojením, setem pro přípravu kávy a čaje, telefonem, trezorem.

Stravování: All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, pozdní snídaně, půlnoční občerstvení, Captain Lobby bar: nápoje a zákusky, Bar u bazénu: nápoje, zákusky a zmrzlina, Secret Garden bar: nápoje, wafle, tantuni (turecký plněný wrap), Plážový snack bar: lehké občerstvení během dne, nápoje, Pier bar, Aqua bar, Vitamin bar: čerstvé džusy, káva a čaj, Island bar: nápoje, zákusky a toasty, Planet Bistro Disco. V barech rozlévané nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje místní výroby, pivo a rozlévané víno. A la Carte restaurace: turecká, italská, plody moře, sushi, čínská, japonská (1x za pobyt jedna z restaurací zdarma, na základě předchozí rezervace).

Pláž: Písečná pláž přímo u hotelu, lehátka a slunečníky zdarma. Plážový bar.

Sport a zábava: Sportovní animační programy, hry a turnaje, večerní animační programy, živá vystoupení, živá hudba, billiard, herna, sauna, Wellness a Spa centrum turecké lázně, parní lázně, masáže, tenisové kurty, vodní sporty na pláži, šnorchlování, stolní tenis, šipky, fitness, aerobic, vodní gymnastika, gymnastika, step, dětské kino, mini disco.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
vzduch 16°C vzduch 19°C vzduch 22°C vzduch 24°C vzduch 27°C vzduch 29°C vzduch 34°C vzduch 34°C vzduch 29°C vzduch 28°C vzduch 23°C vzduch 19°C
voda 11°C voda 14°C voda 17°C voda 20°C voda 21°C voda 23°C voda 24°C voda 28°C voda 27°C voda 24°C voda 17°C voda 12°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*