Antique Roman Palace 3*3*3*3*

Tento hotel Vám naše cestovní kancelář DOPORUČUJE na základě dlouhodobé spokojenosti našich klientů.

Poloha: Hotel Antique Roman Palace je hotel butikového typu, ležící v letovisku Alanya. Hotel je nedávno otevřený a nabízí velmi kvalitní služby a komfortní ubytování. Interiér je vybaven sochami a malbami z římského a osmanského období. Má soukromou pláž, je vzdálen 2 km od centra Alanye a cca 1 km od nákupních možností. Doporučujeme klientům, kteří hledají klidnou dovolenou, ale s dostupností centra města. Mezinárodní letiště je vzdáleno 122 km od hotelu.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, bazén pro dospělé, bazén pro děti, skluzavky (lehátka a slunečníky zdarma), hlavní restaurace, A la Carte restaurace (turecká), bar na pláži, bar u bazénu a bar na terase, lobby, TV místnost, konferenční místnost, herní místnost, čítárna, dětský klub, dětské hřiště, kadeřník, prádelna, žehlení, čistírna, minimarket, obchůdky, půjčovna aut, výtah, salon krásy, směnárna, úschovna zavazadel, Wi-Fi připojení zdarma.

Ubytování: Vlastní koupelna (vana nebo sprcha, WC, telefon a vysoušeč vlasů), telefon, individuální klimatizace, SAT TV, trezor, minibar, balkon. Většina pokojů má výhled na moře. Ubytování 2 dospělých a 2 dětí je možné pouze v pokojích rodinného typu.

Stravování: ULTRA All Inclusive: Hlavní restaurace: snídaně, oběd a večeře formou bufetu, pozdní snídaně, Agora bar: 24 hodin denně, alko a nealko nápoje, odpolední občerstvení, káva, čaj a zákusky, noční polévka a občerstvení, American bar, Plážový bar. V barech rozlévané nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby. A la Carte restaurace: turecká (na základě předchozí rezervace).

Pláž: Hotel leží cca 100 m od písečno-oblázkové pláže, lehátka a slunečníky zdarma.

Sport a zábava: Fitness centrum, turecké lázně, sauna, masáže, Spa a Wellness centrum, stolní tenis, minigolf, šipky, herna, aerobic, vodní sporty na pláži, denní a večerní animační programy, večerní vystoupení, turecké večery, živá hudba.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
vzduch 16°C vzduch 19°C vzduch 22°C vzduch 24°C vzduch 27°C vzduch 29°C vzduch 34°C vzduch 34°C vzduch 29°C vzduch 28°C vzduch 23°C vzduch 19°C
voda 11°C voda 14°C voda 17°C voda 20°C voda 21°C voda 23°C voda 24°C voda 28°C voda 27°C voda 24°C voda 17°C voda 12°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*