Alaiye Resort & Spa 5*5*5*5*5*

Tento hotel Vám naše cestovní kancelář DOPORUČUJE na základě dlouhodobé spokojenosti našich klientů.

Poloha: Alaiye Resort & Spa je 5* hotel je kvalitní hotel nacházející se na pobřeží Středozemního moře. Nabízí spousty služeb na vysoké úrovni, soukromou pláž a kulinářský zážitek v jedné z pěti restaurací. Hotel je vhodný pro všechny věkové kategorie. Mezinárodní letiště je vzdáleno cca 105 km od hotelu, centrum Alanye cca 22 km od hotelu a je dostupné místními minibusy, tzv. dolmušemi nebo taxi. Nákupní možnosti jsou v okolí hotelu a cca 5 minut jízdy se nachází delfinárium s vodním parkem.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, venkovní bazén, dětský bazén, aquapark, vnitřní bazén (lehátka, slunečníky a osušky zdarma), restaurace nabízející speciality jak tradiční tak mezinárodní kuchyně, A la Carte restaurace (středozemní, turecká a čínská), dětské hřiště, herna, společenská místnost, Wi-Fi připojení zdarma, kadeřnictví, salon krásy, prádelna, výtahy, obchůdky, půjčovna aut.

Ubytování: Vlastní sociální zařízení s vanou, sprchovým koutem, WC a vysoušečem vlasů, klimatizace, satelitní televize, minibar, telefon, vysoušeč vlasů, trezor (za poplatek), balkón.

Stravování: All Inclusive: snídaně, pozdní snídaně, oběd a večeře formou bufetu, noční občerstvení, brzká kontinentální snídaně, Gozleme: turecké plněné palačinky, Snack restaurace: lehké občerstvení během dne, Garden bar, Disco bar, Fancy bar: 24 hodin denně, American bar, Plážový bar, Vitamin bar: extra placený. V barech rozlévané nealkoholické a alkoholické nápoj místní výroby (10:00 - 01:00). A la Carte restaurace: středozemní, turecká a čínská (na základě předchozí rezervace 1x za pobyt zdarma).

Pláž: 80 metrů dlouhá písečná pláž se nachází 150 m od hotelu, lehátka, slunečníky a plážové osušky zdarma.

Sport a zábava: Vodní sporty na pláži, šipky, stolní tenis, billiard, jóga, tenisové kurty, denní i večerní animační programy, zábavné večery, turecké lázně, sauna, posilovna, masáže, Spa centrum.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Obvyklé počasí

1. leden 2. únor 3. březen 4. duben 5. květen 6. červen 7. červenec 8. srpen 9. září 10. říjen 11. listopad 12. prosinec
vzduch 16°C vzduch 19°C vzduch 22°C vzduch 24°C vzduch 27°C vzduch 29°C vzduch 34°C vzduch 34°C vzduch 29°C vzduch 28°C vzduch 23°C vzduch 19°C
voda 11°C voda 14°C voda 17°C voda 20°C voda 21°C voda 23°C voda 24°C voda 28°C voda 27°C voda 24°C voda 17°C voda 12°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*