Concorde Green Park Palace 5*5*5*5*5*

Poloha: Concorde Green Park Palace je nový luxusní hotel ležící v rozlehlé zahradě, přímo u písčité pláže, nedaleko přístavu Port El Kantaoui. Pro vysokou kvalitu nabízených služeb je vhodnou volbou ke strávení nezapomenutelné dovolené pro klienty všech kategorií i náročnější klientelu a milovníky golfu. Vzdálenosti: Pláž: na pláži, letiště: Monastir 30 km, centrum: Port El Kantaoui 500 m, nákupní možností: v hotelu.

Ubytování: Standardní pokoj: Centrálně ovládaná klimatizace (hlavní sezóna), telefon, TV se satelitním příjmem, minibar (naplněn vodou a nealkoholickými nápoji), vlastní sociální zařízení (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), trezor (zdarma), set pro přípravu čaje a kávy, balkon nebo terasa, ubytování za příplatek - Jednolůžkový pokoj. Pokoj s výhledem na moře.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, restaurace s obsluhou (tuniská, rybí nutné rezervovat 24 hodin předem), několik barů, obchod se suvenýry, konferenční místnost, Wi-Fi na recepci (zdarma), bazén (lehátka a slunečníky zdarma), dětský bazén, krytý bazén, dětské hřiště, miniklub.

Stravování: All inclusive:, Hlavní restaurace: 7.30-10.00 snídaně formou studeného i teplého bufetu, oběd 13.00-14.30 formou bufetu, večeře 18.30-21.30 formou bohatého bufetu se širokým výběrem čerstvých salátů, hlavních jídel, ovoce a dezertů. U snídaně filtrovaná káva, čaj, džus, voda, u oběda a večeře nealkoholické nápoje, pivo, víno, tvrdý alkohol (vše místní výroby, rozlévané), filtrovaná káva a čaj, Snack Bar: 15.00-17.00 káva a sladké pečivo, párek v rohlíku, hamburger, salátový bufet, Plážový bar: 13.00-14.30 lehký oběd formou snacků a salátů, 10.00-17.30 rozlévané nealkoholické nápoje a čepované pivo místní výroby, Lobby bar: 10.00-00.00 nealkoholické nápoje, pivo, víno, tvrdý alkohol (vše místní výroby, rozlévané), filtrovaná káva a čaj, Restaurace s obsluhou: 19.00-21.30, 2× týdně po předchozí rezervaci, rybí (servírované menu), tuniská (servírované menu), gastronomická (servírované menu), Upozornění: výše uvedené časy i místa podávání se mohou změnit.

Pláž: Písčitá, lehátka a slunečníky zdarma, plážové osušky za zálohu.

Sport a zábava: Zdarma: Animační programy, večerní programy, tenisové kurty (sportovní vybavení za vratnou kauci), stolní tenis, plážový volejbal, fitness, lukostřelba, boccia, vodní gymnastika, aerobic. Za příplatek: Thalasso centrum, golf 36 jamek vedle hotelu, vodní sporty na pláži.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*