Hotel Playa Mar 2*2*2*

Poloha:

Hotel kategorie ** se skládá ze dvou budov a nachází se v centru střediska S'Illot, v blízkosti obchodů, restaurací a barů. Pěkná písečná pláž je vzdálena cca 150 metrů od hotelu. Další krásná pláž se nachází v letovisku Sa Coma (cca 450 metrů). Na obou plážích jsou slunečníky a lehátka za poplatek. Obě tato letoviska spojuje pobřežní promenáda. Letovisko S'Illot se nachází cca 60 km od letiště.

Vybavení:

Vstupní hala s recepcí, společenská místnost s barem, restaurace, 2 bazény (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma), bar u bazénu, internetový koutek (za poplatek), Wi-Fi v lobby zdarma (časově omezeno).

Ubytování:

Dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky mají vlastní sociální zařízení (WC, sprcha nebo vana), TV-SAT, ventilátor, balkon nebo terasu. Trezor a minilednička (na vyžádání) za poplatek.

Sport a zábava:

Stolní tenis a šipky zdarma. Biliár za poplatek. Hotel pořádá příležitostně animační programy. Velké množství zábavy v letoviscích S'Illot a Sa Coma.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 23°C vzduch 28°C vzduch 30°C vzduch 30°C vzduch 28°C vzduch 23°C
voda 17°C voda 22°C voda 25°C voda 26°C voda 25°C voda 23°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*