Hotel Don Juan 3*3*3*

Poloha:

Hotel Don Juan stojí v klidnější části živého letoviska Magalluf. Turistické centrum je v blízkosti hotelu a ke dlouhé

písečné pláži je to necelých 400 metrů. Známá diskotéka BCM je od hotelu vzdálena 300 metrů. V blízkosti se nachází sportovní areál s tenisovými kurty, vodní park a western park. Golfové hřiště je vzdálené 2,5 km.

Vybavení:

Součástí hotelu je vstupní hala s recepcí, klimatizovaná restaurace, společenská místnost, televizní místnost, výtahy, snack-bar, internet, venkovní bazén s oddělenou částí pro děti a terasou (lehátka se slunečníky zdarma), W-Fi zdarma ve veřejných prostorách.

Ubytování:

Dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky (na vyžádání možnost dvou přistýlek pro děti do 12 let), jsou vybaveny vlastní koupelnou s WC, TV-SAT, klimatizací, telefonem, balkonem, trezorem (za poplatek).

Sport a zábava:

Hotel pořádá animační programy pro děti a dospělé, kulečník a vodní sporty na pláži za poplatek. Velké zábavní možnosti v živém centru města. V blízkosti se nachází několik tenisových kurtů a vodní park.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 23°C vzduch 28°C vzduch 30°C vzduch 30°C vzduch 28°C vzduch 23°C
voda 17°C voda 22°C voda 25°C voda 26°C voda 25°C voda 23°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*