Eix Platja Daurada 4*4*4*4*4*

Poloha:

Oblíbený hotel se nachází na okraji oblíbeného letoviska Can Picafort, přímo u pěkné dlouhé písčité pláže s pozvolným vstupem do moře, od které je oddělen pouze písečnými dunami a táhne se do vedlejších letovisk Playa de Muro a Alcúdia. Centrum města Can Picafort, kde se nachází pobřežní promenáda, spousta restaurací, kaváren, barů, obchodů, je vzdáleno cca 800 m. Autobusová zastávka a zastávka vláčku pro turisty se nachází v bezprostřední blízkosti hotelu.

Vybavení:

Hotel se skládá s dvou čtyřpatrových budov a jedné dvoupatrové a nabízí 246 pokojů, vstupní halu s recepcí, Wi-Fi ve veřejných prostorách zdarma, internetový koutek (za poplatek), TV-místnost, konferenční sál, restauraci, bar, 2 venkovní bazény, vnitřní bazén, terasu s lehátky a slunečníky zdarma (na pláži za poplatek).

Ubytování:

Dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky do 12 let nabízí vlastní koupelnu s WC, vysoušeč vlasů, klimatizaci, SAT-TV, Wi-Fi a balkon nebo terasu. Za příplatek možno knihovat pokoje směrem na moře (cena na vyžádání).

Sport a zábava:

Wellness- bazén, sauna, jacuzzi, turecké lázně (vše zdarma), masáže a zkrášlovací procedury (za poplatek) vstup od 16 let. Posilovna, minigolf (zdarma), biliard (za poplatek). Animační programy, příležitostní tématické a zábavné večery.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 23°C vzduch 28°C vzduch 30°C vzduch 30°C vzduch 28°C vzduch 23°C
voda 17°C voda 22°C voda 25°C voda 26°C voda 25°C voda 23°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*