Globales Montemar 3*3*3*

Poloha: Globales Montemar leží na jihovýchodním pobřeží ostrova, v klidné části letoviska Cala Llonga. Hlavní město Ibiza cca 10 km. Santa Eularia cca 5 km. Zastávka linkového autobusu a centrum turistické centrum s nákupními možnostmi (několik barů, supermarket a obchůdky se suvenýry) cca 500 m.

Vybavení: Komplex 114 pokojů situovaných v kaskádovitě umístěných budovách ve svahu, v rozlehlé a udržované zahradě. Vstupní hala s recepcí, bar, restaurace, společenské prostory. Venku bazén, snack bar u bazénu, terasa na slunenění s lehátky a slunečníky zdarma, osušky oproti kauci. ​Internet: Za poplatek: WiFi v celém hotelu (v některých částech areálu omezený signál).

Ubytování: DR: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, TV/sat., telefon, trezor (za poplatek), balkon nebo terasa. FR: viz DR, oddělená ložnice, obývací místnost s rozkládací pohovkou a kuchyňským koutem. Některé rodinné pokoje mají 2 oddělené ložnice (není možné předem garantovat, přidělení určuje hotelová recepce na místě)

Stravování: All inclusive: snídaně, oběd a večeře formou bufetu lehký snack během dne (sendviče, bagety, burgery), zmrzlina pro děti vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (11.00-23.00 hod.)

Pláž: Písečná pláž Cala Llonga s pozvolným vstupem do moře cca 500 m od hotelu, lehátka a slunečníky za poplatek. 2x denně hotelový shuttle bus na pláž pro klienty zdarma.

Sport a zábava: Zdarma: víceúčelové hřiště. Pravidelné animační programy pro děti i dospělé. Pro děti: Dětský bazének, dětské hřiště, miniklub, dětská postýlka na vyžádání a zdarma.

 

 

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*