Fiesta Tanit 3*3*3*

Poloha: Fiesta Tanit leží na severozápadním pobřeží ostrova v klidnější lokalitě Cala Gració. Centrum střediska San Antonio cca 2 km. Hlavní město Ibiza cca 20 km. Nejbližší nákupní možnosti cca 100 m od hotelu.

Vybavení: 386 pokojů, 7 pater, 3 výtahy, vstupní hala s recepcí, společenská místnost s TV/sat., hlavní restaurace, bar/kavárna, obchod se suvenýry. V zahradě bazén, snack bar u bazénu a terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma, osušky oproti kauci. ​Internet: Za poplatek: WiFi, internetový koutek.

Ubytování: DR: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), individuální klimatizace, telefon, TV/sat., stropní ventilátor, trezor za poplatek, balkon nebo terasa. DRP: viz DR, počet pokojů omezen. DRSV: viz DR, výhled na moře.

Stravování: All inclusive: snídaně, oběd a večeře formou bufetu Lehké občerstvení formou snacku mimo hlavní jídla (11.00-12.00 a 15.00-18.00 hod.) Vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (10.00-24.00 hod.)

Pláž: Písečná pláž Cala Gració s pozvolným vstupem do moře cca 100 m od hotelu (přístup na pláž po několika schodech), lehátka a slunečníky za poplatek.

Sport a zábava: Zdarma: stolní tenis, pétanque, minigolf, sportovní aktivity v rámci animačních programů. Za poplatek: biliár, tenis, vodní sporty na pláži. Pravidelné animační a zábavné programy pro děti i dospělé, večerní vystoupení. Pro děti: Oddělené dětské brouzdaliště s malými skluzavkami a vodními atrakcemi, dětské hřiště, miniklub Lisy (4-12 let), dětská postýlka zdarma (na vyžádání).

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*