Fiesta Cala Gració 4*4*4*4*

Poloha: Fiesta Cala Gració leží na severozápadním pobřeží ostrova, v klidnější lokalitě Cala Gració. Centrum San Antonia cca 2 km. Hlavní město Ibiza cca 20 km. Nejbližší nákupní možnosti cca 100 m od hotelu. Hotel těsně sousedí s hotelem Fiesta Tanit ***.

Vybavení: 50 pokojů (2 patra, výtah), vstupní hala s recepcí, bar, restaurace, společenské prostory. V zahradě bazén s vířivkou, terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma, osušky za poplatek.

Pláž: Menší písečná pláž s pozvolným vstupem Cala Gració v zálivu a cca 50 m od hotelu (mírně z kopce). Lehátka a slunečníky (za poplatek).

Sport a zábava: Pravidelné animační programy a zábavné programy v části Tanit, večerní vystoupení a show. Zdarma: stolní tenis,pétanque, minigolf, další sporty v rámci animačního programu v části hotelu Tanit. Za poplatek: biliár, tenis, vodní sporty na pláži.

Ubytování: DR/DRP: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), individuální klimatizace, telefon, TV/sat., set na přípravu kávy/čaje, trezor a minibar za poplatek. Pokoje nemají balkon/terasu. DRT: viz. DR/DRP, navíc balkon nebo terasa. Maximální obsazenost: Dvoulůžkový pokoj (DR/DRP/DRT): 2 dospělí / 1 dospělý

Stravování: All inclusive: Snídaně, oběd a večeře formou bufetu Lehký snack během dne Odpolední káva, čaj a zákusky Vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (10.00-24.00 hod.)

Hotel neakceptuje klienty mladší 18 let.

Internet: Za poplatek: WiFi v celém hotelu.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*