Sensimar Isla Cristina Palace & Spa 5*5*5*5*5*

Poloha: Sensimar Isla Cristina Palace & Spa leží v klidné části na okraji letoviska Isla Cristina. Drobné nákupní a zábavní možnosti v okolí hotelu. Centrum tradičního andaluského města Isla Cristina cca 1,5 km.

Vybavení: 175 pokojů, 5 pater, vstupní hala s recepcí, výtahy, bar, restaurace, restaurace `a la carte, kreativní ateliér, malá knihovna, obchod se suvenýry, konferenční sál. V zahradě bazén, bar u bazénu, terasa s lehátky a slunečníky zdarma, balibeds za poplatek, osušky oproti kauci. Wellnes - SPA: Zdarma: vnitřní bazén, sauna (pouze v době 16.00-20.00 hod.) Za poplatek: masáže, sauna, jacuzzi, turecké lázně, relaxační zóna, salon krásy, kadeřnictví aj.

Pokoje: DR: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, TV/sat., telefon, minibar (zdarma doplnění nealkoholických nápojů a piva pro klientys programem all inclusive), trezor zdarma, set na přípravu kávy a čaje, balkon nebo terasa, 1.-2. patro. DRSV: viz DR, vyšší patro, výhled na moře. SUN: viz DRSV, oddělená ložnice a obývací část, 2× TV/sat., hydromasážní vana, župany, terasa s lehátky. Maximální obsazenost: Dvoulůžkový pokoj (DR): 2 dospělí / 1 dospělý Dvoulůžkový pokoj (DRSV): 2 dospělí Senior suite (SUN): 3 dospělí dospělá osoba od 18 let.

Stravování: Snídaně a večeře formou bufetu (v případě nízké obsazenosti večeře formou menu). Možnost dokoupení programu all inclusive. Program all inclusive: Snídaně, oběd a večeře formou bufetu nebo formou výběru z menu (dle obsazenosti hotelu) Lehký snack v baru u bazénu (10.30-18.00 hod.) a v baru na pláži (12.30-16.00 hod.) 1× za pobyt možnost večeře v `a la carte restauraci Kulinarium Půjčení jízdního kola na 5 hodin Vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje místní i mezinárodní výroby (10.30-23.30 hod.)

Pláž:Krásná písečná pláž Santana cca 100 m, přístup piniovým hájem, bar na pláži. Vyhrazený úsek s lehátky a slunečníky zdarma.

Sport a zábava: Pravidelný animační program, kurzy vaření a tvoření v kreativním ateliéru, večerní zábavný program. Zdarma: stolní tenis, fitness. Za poplatek: půjčovna kol.

Zvláštnosti:Hotel neakceptuje klienty mladší 18 let. 

Internet: Zdarma: WiFi v celém areálu hotelu. Za poplatek: internetový koutek v lobby.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*