Funtazie Klub Globales Playa Estepona 4*4*4*4*

Poloha:

V srdci Costa del Sol na klidném místě u pláže Casasole, centrum města Estepona 5 minut jízdy, cca 15 km od letoviska Marbella.Nejbližší lékárna 300 m, stejně tak nákupní možnosti. Zastávka autobusu 500 m od hotelu.

Vybavení:

Rozsáhlý komplex ve stylu španělské vesničky skládající se z několika dvoupatrových budov, vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace s terasou,snack bar, restaurace `a la carte za poplatek, venkovní bazén, bazény s aquaparkem, relaxační bazén, terasa s lehátky, slunečníky a osuškami zdarma, bar u bazénu, zahrada, obchod se suvenýry, kadeřnictví, konfereční sál. Splash World s vodními atrakcemi pro nejmenší, tobogány a skluzavkami pro starší děti a dospělé. Vstup na jednotlivé atrakce je podmíněn předepsanou výškou.  

Zábava:

Animační program Funtazie klub v období 22.6.-31.8.2018

Sportovní nabídka:

 Zdarma: aerobik, biliár, stolní tenis, volejbal, beach volejbal, tenis.

Pro děti:

Dětská postýlka zdarma, dětská stolička v hlavní restauraci, dětský oddělený bazén, dětské hřiště. Animační program Funtazie klub v období 22.6.-31.8.2018. Aquasplash přímo v hotelu zdarma  

Pláž:

Písečná pláž, při vstupu do moře oblázky s kameny, doporučujeme boty do vody. Hotelový bus na pláž Puerto Banus několikrát denně zdarma (nutná rezervace, kapacitně omezeno).

Pokoje:

DR: koupelna/WC vysoušeč vlasů, TV/sat., klimatizace, trezor za poplatek, minilednička, balkon nebo terasa. Velikost pokoje 29 m2. Dětská postýlka zdarma (na vyžádání).

Maximální obsazenost:

Dvoulůžkový pokoj (DR): 3 dospělí + 1 dítě / 3 dospělí / 2 dospělí + 2 děti / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý Dítě do 13 let.

Stravování:

Viz program all inclusive.

Program all inclusive:

Snídaně formou bufetu (07.00 - 10.00 hod.) Oběd formou bufetu (12.00 - 15.00 hod.) Večeře formou bufetu (18.30 - 21.30 hod.) Lehký snack v průběhu dne Vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (10.00-24.00 hod.)    

Platební karty:

VISA, EC/MC, AMEX, Diners Club  

www:

http://www.hotelesglobales.com/en/

Zvláštnosti:

Animační program Funtazie klub v období 22.6.-31.8.2018. Oficiální třída: ****

Pro handicapované:

 Bezbariérový pohyb v celém hotelu, na vyžádání pokoje přizpůsobené pro handicapované klienty.

Internet:

 Zdarma: WiFi v celém resortu. 

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*