Best Mojácar 4*4*4*4*

Poloha: Ve středisku Mojácar Playa. V okolí obchody, bary, restaurace, autobusová zastávka (spojení do města Almería a Mojácar Pueblo). Typická vesnice Mojácar Pueblo cca 10 km.

Vybavení: 362 pokojů, 4 patra, výtahy, vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, bar, společenská místnost s TV/sat., minimarket, spa centrum a obchod se suvenýry. V zahradě bazén, bar u bazénu, jacuzzi a terasa s lehátky a slunečníky zdarma, osušky oproti kauci.

Zábava: Animační programy pro děti i dospělé, večerní vystoupení.

Sportovní nabídka: Zdarma: stolní tenis, šipky, aerobik, fitness a sportovní aktivity v rámci animačních programů. Za poplatek: biliár, v blízkém hotelu Best Oasis tenisové kurty a paddle, golfová hřiště.

Pro děti: Oddělené dětské brouzdaliště, dětské hřiště, miniklub, dětská postýlka zdarma (na vyžádání).

Pláž: Dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře cca 100 m, oddělená pouze pobřežní komunikací, lehátka a slunečníky za poplatek.

Pokoje: DR: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, minibar, TV/sat., telefon, trezor za poplatek, terasa nebo balkon; 2 prostorná lůžka o rozměrech 1,35 × 2 m, děti spí společně s rodiči, není možnost přistýlky. DRSV: viz DR, výhled na moře.

Maximální obsazenost: Dvoulůžkový pokoj (DR/DRSV): 4 dospělí / 3 dospělí + 1 dítě / 3 dospělí / 2 dospělí + 2 děti / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý + 1 dítě / 1 dospělý Dítě do 13 let

Stravování: Snídaně a večeře formou bufetu. Možnost dokoupení programu all inclusive.

Program all inclusive: Snídaně, oběd a večeře formou bufetu Lehký snack (10.00-20.00 hod.) Vybrané druhy zmrzlin (10.00-18.00 hod.) Odpolední káva, čaj a zákusky Vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (10.00-23.30 hod.)

Platební karty: VISA, EC/MC, AMEX.

www: http://www.besthotels.es

K dispozici pokoje pro handicapované klienty. Bezbariérový pohyb v celém areálu.

Wellnes - SPA: Za poplatek: vnitřní vyhřívaný bazén, sauna, jacuzzi, turecké lázně a relaxační procedury

Internet: Zdarma: WiFi ve veřejných prostorách a na pokojích. Za poplatek: internetový koutek.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*