Best Indalo 3*3*3*

Poloha: Na okraji střediska Mojácar Playa. V okolí obchody, bary, restaurace a zastávka linkového autobusu (spojení do města Almería a Mojácar Pueblo). Typická vesnice Mojácar Pueblo cca 10 km.

Vybavení: 308 pokojů, 9 pater, výtahy, vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, bar, společenská místnost s TV/sat., minimarket. V zahradě bazén, bar u bazénu, jacuzzi a terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma.

Zábava: Animační programy pro děti i dospělé, večerní vystoupení.

Sportovní nabídka: Zdarma: stolní tenis a sportovní aktivity v rámci animačních programů. Za poplatek: sauna, masáže, potápění a vodní sporty na pláži.

Pro děti: Oddělené dětské brouzdaliště, dětské hřiště, miniklub, dětská postýlka zdarma (na vyžádání).

Pláž: Dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře cca 50 m, oddělená pouze pobřežní komunikací, lehátka a slunečníky za poplatek.

Pokoje: DRSS: koupelna/WC, klimatizace, TV/sat., telefon, trezor za poplatek, terasa nebo balkon,boční výhled na moře; 2 prostorná lůžka o rozměrech 1,35 × 2 m, děti spí společně s rodiči, není možnost přistýlky.

Maximální obsazenost: Dvoulůžkový pokoj (DRSS): 4 dospělí / 3 dospělí + 1 dítě / 3 dospělí / 2 dospělí + 2 děti / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý + 1 dítě / 1 dospělý Dítě do 13 let

Stravování:

Snídaně a večeře formou bufetu. Možnost dokoupení programu all inclusive.

Program all inclusive:

Snídaně, oběd a večeře formou bufetu Lehký snack během dne Vybrané druhy zmrzlin Vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (10.00-23.30 hod.)

Platební karty: VISA, EC/MC, AMEX.

Internet: Zdarma: WiFi ve veřejných prostorách a na pokojích. Za poplatek: internetový koutek.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*