Barceló Isla Canela 4*4*4*4*4*

Poloha: V klidné oblasti Isla Canela. Drobné nákupní a zábavní možnosti cca 200 m. Malé nákupní centrum s přístavem cca 4,5 km, lodní spojení do města Isla Cristina. Tradiční rybářská vesnice Punta del Moral s několika bary cca 4 km. Město Ayamonte cca 7 km, spojení linkovým autobusem (zastávka v blízkosti).

Vybavení: 349 pokojů, 5 pater, vstupní hala s recepcí, výtahy, restaurace, restaurace `a la carte, bar, konferenční salonek, obchod se suvenýry, parkoviště za poplatek. V zahradě bazén, bar u bazénu, terasa s lehátky a slunečníky zdarma, osušky oproti kauc, pro děti: Brouzdaliště, hřiště, miniklub (4-14 let), lázně vnitřní bazén, vířivka, kadeřnictví, kosmetické ošetření, masáže atd.

Ubytování: Klimatizace, koupelna s WC, fén, TV/sat., telefon, minilednička, trezor za poplatek, balkon nebo terasa. Možnost jedné přistýlky.

Stravování: All inclusive. Snídaně, oběd a večeře formou bufetu Lehký snack během dne Zmrzlina pro děti Vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (11.00-24.00 hod.)

Pláž: Krásná písečná pláž s pozvolným vstupem do moře oddělená pouze místní nefrekventovanou komunikací a územím chráněných písečných dun cca 100 m od hotelu, lehátka a slunečníky za poplatek.

Sport a zábava: Pravidelné animační programy a večerní vystoupení. Zdarma: stolní tenis, sporty v rámci animačních programů. Za poplatek: tenis, paddle, biliár, půjčovna kol, 18jamkové golfové hřiště Isla Canela cca 5 minut jízdy od hotelu.

Internet: Zdarma: WiFi v lobby a na pokojích. Za poplatek: internetový koutek.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*