Kombinace Divy Reunionu

Po příletu vás čekají 2 noclehy na Mauriciu. Další den let z Mauricia na ostrov Reunion, kde následuje poznávací okruh dle uvedeného programu. Šestý den vás čeká návrat na Mauricius, kde strávíte zbývající dny pobytu. Při 12denním zájezdu 7 noclehů na Mauriciu a 2 noclehy na Reunionu.

MauriciusNádherný ostrov, lákající úchvatnou a rozmanitou přírodou, průzračným mořem a překrásným pobřežím. Najdete zde rovněž unikátní golfová hřiště i pro náročné golfisty. Milovníci přírody se mohou vydat za krátery, tropickými pralesy či vodopády. Moře poskytuje ideální podmínky k vodním radovánkám. U většiny komplexů je široká nabídka sportovních aktivit, mezi něž patří vodní lyže, potápění, šnorchlování a další. Adrenalinovým zážitkem může být například rybolov nebo zip-line - lanová dráha, kde v závěsu letíte vzduchem. Oblíbeným zážitkem je pak jízda katamaránem. Mauricius je křižovatkou civilizací, ras a náboženství a nabízí tedy i rozmanité památky a bohatou místní kulturu.

ReunionFascinuje cestovatele, přírodovědce, fotografy i milovníky relaxace. Ostrov vulkanického původu se nachází 800 kilometrů od Mauricia a je známý pro svoji bohatou flóru, unikátní přírodu a nádherné bělostné pláže. Lidé, kteří tento ostrov navštívili, jej často označují jako nejkrásnější a nejkouzelnější místo na světě.

Anelia Resort & Spa **** v kombinaci s hotelem Ermitage Boutik Hotel ***

Anelia Resort & Spa ****Příjemný hotelový komplex se rozprostírá v rozlehlé tropické zahradě v oblasti Flic en Flac. V blízkosti hotelu naleznete možnost zábavy, obchůdky a restaurace. Příjemné klidné prostředí a služby na velmi dobré úrovni jsou zárukou ničím nerušené dovolené.

Ermitage Boutik Hotel ***Příjemný hotelový komplex nabízí ideální podmínky ke strávení příjemné dovolené. V těsné blízkosti hotelu je písečná pláž. Obchody jsou v dostupné vzdálenosti. Tříhvězdičkový komplex je oblíbený především pro svou přátelskou atmosféru.

Program zájezdu1. den: MauriciusOdlet na Mauricius.2.-3. den: MauriciusPřílet na Mauricius. Ubytování v hotelu Anelia Resort & Spa **** se službami All Inclusive. Volný program.4. den: Mauricius-ReunionV ranních hodinách odlet na ostrov Reunion. Let trvá necelou hodinu. Po uvítání na letišti povede vaše cesta k místním vodopádům. Trasa, během které lze spatřit krásy ostrova, vede na sever a následně na východ - do St Andrew. Díky izolovanosti ostrova od jiných zemí se zde vyvinulo mnoho druhů živočichů a rostlin, které nespatříte jinde na světě. Z rostlin jsou to například některé druhy palem, stromových kapradin, vřesovců nebo orchidejí. Jedním z nezapomenutelných zážitků je návštěva zdejších vodopádů, mezi nimiž spatříte i nejznámější z nich Veil of the Bride - v překladu ,,Závoj nevěsty", který se vyznačuje množstvím úzkých pramínků. Následuje cesta do typické kreolské vesničky Hellbourg. Ubytování v hotelu.5. den: ReunionV časných ranních hodinách odjezd na stále aktivní sopku Piton de la Furnaise. Během stoupání budete mít možnost obdivovat krásy měnící se přírody. Pojedete přes vrchol No Bellecombe (2 300 metrů nad mořem), jenž je považován za vstupní bránu k vulkánu a je součástí unikátní, až pohádkové krajiny. Návštěva moderního muzea, kde se seznámíte se zajímavostmi místních sopek. Následuje oběd. V odpoledních hodinách návštěva kreolského tržiště v St Paul. Možnost nákupů. Ve večerních hodinách návrat do hotelu.6. den: ReunionV časných ranních hodinách odjezd na vrchol Maido Piton (2 200 metrů nad mořem) odkud se nabízí překrásný výhled na nejmenší ze tří kalder na Mafate circus. Místo uprostřed nádherné přírody, obydlené šesti sty obyvateli a dostupné pouze letecky nebo pěší chůzí. Mafate circus je považováno za jedno z nejkouzelnějších a nejzajímavějších míst na tomto ostrově. Odjezd na letiště, odlet zpět na Mauricius. Ubytování v hotelu Anelia Resort & Spa.7.-11. den: MauriciusVolný program.12. den: MauriciusOdlet z Mauricia do Prahy.13. den: Mauricius-PrahaPřílet do Prahy.

V ceně zájezdu je zahrnuto:

Letecká doprava Praha-Mauricius-Praha a Mauricius-Reunion-Mauricius v turistické třídě včetně letištních a bezpečnostních poplatků, ubytování (v případě 13denního pobytu 8 noclehů na Mauriciu v hotelu Anelia Resort & Spa**** s All Inclusive, 2 noclehy na ostrově Reunion v hotelu Ermitage Boutik Hotel*** s polopenzí), během pobytu na Mauriciu služby česky či slovensky hovořícího delegáta (pro pobyt na ostrově Reunion je tento delegát k dispozici na telefonu), transfery z/na letiště v cíli zájezdu, povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona č. 159/99 Sb., V ceně zájezdu není zahrnuto:

Doporučený příplatek za cestovní pojištění 890 Kč/pobyt/dospělá osoba a 490 Kč/pobyt/dítě do 18 let (podrobnosti o pojištění naleznete na úvodních stranách katalogu) a fakultativní služby., Upozornění

Přesný program zájezdu závisí na dostupnosti přeletu místních leteckých aerolinek. V závislosti na tomto může být dodatečně upraven. Minimální počet účastníků je 10 osob.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*