Hotel Ilyssion 3*3*3*

Poloha: Příjemný hotel s klidnou atmosférou je složen z hlavní třípodlažní budovy a několika bloků jedno nebo dvoupodlažních budov. Stojí mezi letovisky Pefkos (cca 800 metrů) a Lardos (cca 2 km) přímo u přírodní kamenité a skalnaté pláže (50 metrů). Krásná písečná pláž je vzdálena asi 200 metrů od hotelu. Úsek mezi hotelem a přírodní pláží tvoří pěkně udržovaná zahrada s voliérami s exotickým ptactvem. Do známého blízkého Lindosu, do Lardosu, a také do hlavního města Rhodu, jezdí pravidelná autobusová doprava & zastávka před hotelem.

Vybavení: Součástí komplexu je vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, místnost s TV-SAT, dětský koutek s videem, minimarket se suvenýry, společenská místnost, bar u bazénu, dva bazény (jeden s oddělenou dětskou částí), lehátka se slunečníky (u bazénu zdarma, na pláži za poplatek).

Ubytování: Dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky (pro děti do 12 let možnost až dvou přistýlek) mají sprchu s WC, telefon, televizi, rádio, ledničku a klimatizaci od 28.6. do 8.9. (ovladač pro klimatizaci za vratnou kauci 50 EUR) a balkon nebo terasu. Trezor na recepci za poplatek.

Stravování: Polopenze. Snídaně i večeře formou bufetu.

Sport a zábava: Tenisový kurt (zdarma), minigolf, jacuzzi, kulečník a vodní sporty (za poplatek). Nabídka výletů.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 25°C vzduch 29°C vzduch 32°C vzduch 33°C vzduch 29°C vzduch 25°C
voda 21°C voda 23°C voda 25°C voda 26°C voda 24°C voda 23°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*