Lichnos Beach 5*5*5*5*5*

Poloha: Elegantní hotel Lichnos Beach je vystavěn ve svahu nad zálivem Lichnos v udržované hotelové zahradě a nachází se na západním pobřeží Řecka.  K návštěvě města Parga s mnoha tavernami, restauracemi, bary, a rušným nočním životem, které je vzdáleno cca 4 km můžete využít několikrát denně hotelový minibus nebo lodní taxi.

Vybavení:Hotel se skládá z hlavní budovy a několika nízkopodlažních budov v zahradě a nabízí vstupní halu s recepcí, TV místnost, internet v lobby zdarma, trezor na recepci (za poplatek), 2 restaurace, tavernu, plážový bar, snack bar, směnárnu, bazén s dětským brouzdalištěm (lehátka a slunečníky zdarma).

Ubytování: Standardní dvoulůžkové pokoje typu superior s výhledem na moře s možností jedné přistýlky pro dítě do 12 let jsou vybaveny koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, TV-SAT, telefonem, trezorem, Wi-Fi připojení, minibarem (za poplatek), klimatizací a balkonem nebo terasou. Hotel nabízí dalších 11 typů pokojů například Junior Suite, Family Junior suite, Executive Junior Suite Outdoor Jacuzzi a jiné (ceny na vyžádání).

Pláž: Hotel leží přímo u písčité pláže (lehátka a slunečníky zdarma).

Sport a zábava:Vodní sporty na pláží (za poplatek), půjčovna aut a skútrů, nabídka výletů.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*