Vila Emi 2*2*2*

Poloha: Studia jsou situovaná v klidné části letoviska, od městské pláže jsou vzdálena pouhých 300 m a 5 minut chůze od rušného centra. V letovisku a jeho blízkosti je několik různých pláží, z nich nejkrásnější je pláž v bývalém lomu železné rudy, zvaná Metalia Beach. Kousek pod vilou se nachází městská pláž Limenarie, která se táhnou několik kilometrů. Je z větší části písčitá, ale je také oblázková. Na pláži můžete využít služeb řady plážových barů a taveren, nabízející mimo jiné také plážová lehátka a slunečníky za konzumaci nápojů.

Ubytování: Pěkná 2, 3, 4 -lůžková studia s vlastním sociálním zařízením, kuchyňským koutem s lednicí, vařičem, varnou konvicí a nádobím. Možnost klimatizace za poplatek - 5,00 EUR/den. Součástí pokojů je balkón se zahradním nábytkem, k dispozici je dvůr s venkovním posezením a grilem. Studia a apartmán jsou situována ve zvýšeném přízemí. Během Vašeho pobytu probíhá výměna ložního prádla, úklid a výměna ručníků a osušek.

Stravování: Vlastní.

Pláž: Veřejná pláž je vzdálena cca 300 m od hotelu.

Sport a zábava: Vodní sporty na pláži (za poplatek), fakultativní výlety, turistika v okolí.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. leden 2. únor 3. březen 4. duben 5. květen 6. červen 7. červenec 8. srpen 9. září 10. říjen 11. listopad 12. prosinec
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 24°C vzduch 29°C vzduch 32°C vzduch 32°C vzduch 27°C vzduch 24°C
voda 20°C voda 21°C voda 23°C voda 25°C voda 24°C voda 22°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*