KING MINOS PALACE 4*4*4*4*

Poloha: Tento velmi kvalitní hotel spadá pod řetězec Xenotel Group Hotels, je vzdálen cca 26 km od letiště. Centrum města Hersonissos se nachází nedaleko a cca 15 minut chůze od tamějšího přístavu. Hotel je postaven v krétském stylu, je složen z hlavní budovy a přilehlý bungalovů. Kolem resortu je krásně udržovaná zahrada.

Vybavení: Recepce, restaurace, bary, bazén, lobby, TV místnost, mini market, dětský klub, směnárna, trezor, internetový koutek, WiFi (na recepce a u bazénu zdarma), masáže, animační program.

Ubytování: Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, klimatizací (pokoje v hl. budově centrální, bungalovy individuální), TV, telefonem, malou ledničkou, trzorem a balkonem nebo terasou.

Strava: Polopenze.

Pláž: Cca 800 metrů.

Sport a zábava: Hřiště na minifotbal, volejbalové hřiště, minigolf, šachy, biliár, dětské hřiště, vodní sporty, potápění, jízda na koni, bungee jumping, golfový klub nedaleko hotelu.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Obvyklé počasí

1. leden 2. únor 3. březen 4. duben 5. květen 6. červen 7. červenec 8. srpen 9. září 10. říjen 11. listopad 12. prosinec
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 25°C vzduch 28°C vzduch 32°C vzduch 32°C vzduch 29°C vzduch 26°C
voda 21°C voda 23°C voda 26°C voda 26°C voda 24°C voda 23°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*