Allsun Zorbas Village 4*4*4*4*

Poloha:

Hotelový komplex vystavěný ve stylu typické řecké vesničky, rozložený v bohatě udržované zahradě v letovisku Anissaras. Písečná pláž se nachází v bezprostřední blízkosti komplexu oddělená místní komunikací, při vstupu do moře kamenité podloží. Lehátka a slunečníky zdarma, osušky oproti kauci. Nejbližší nákupní a zábavní možnosti jsou od hotelu vzdáleny cca 500 m. Do rušného letoviska Hersonissos s nočním životem jsou to cca 4 km. Mezinárodní letiště v Heraklionu je vzdálené cca 20 km.

Vybavení:

Vstupní hala s recepcí, lobby, Wi-Fi v lobby zdarma, restaurace, bar v lobby, pool bar, a la carte restaurace, kadeřnictví, minimarket, směnárna, terasa na slunění, bazén, dětský bazén (lehátka a slunečníky zdarma), spa centrum, dětské hřiště.

Ubytování:

Renovované pokoje disponují vlastní koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, SAT-TV, klimatizací, ledničkou, trezorem (za poplatek), set na přípravu kávy a čaje a balkonem nebo terasou.

Sport a zábava:

Tenis, stolní tenis, dětské hřiště, vodní polo, plážový volejbal (vše zdarma). Biliár, vodní sporty na pláži, masáže, sauna (vše za poplatek). Hotel pro své hosty pořádá animační a zábavní programy.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 25°C vzduch 28°C vzduch 32°C vzduch 32°C vzduch 29°C vzduch 26°C
voda 21°C voda 23°C voda 26°C voda 26°C voda 24°C voda 23°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*