Alexander Beach Hotel & Village 5*5*5*5*5*

Poloha: Luxusní hotelový komplex, skládající se z hlavní budovy a několika přilehlých bungalovů, je postaven v typicky krétském stylu, obklopen subtropickou zahradou. Centrum letoviska Malia je vzdáleno cca 2 km od hotelu.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, Wi-Fi připojení v hlavní budově, internetový koutek, restaurace s řeckou i mezinárodní kuchyní, několik barů, obchůdky, 3 bazény, dětský bazén a wellness centrum (za poplatek).

Ubytování: Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky disponují koupelnou (vana nebo sprcha, WC, vysoušeč vlasů), klimatizací, TV-SAT s hudebním kanálem, ledničkou a balkonem nebo terasou. Za příplatek možnost ubytování v pokojích s výhledem na moře, rodinných pokojích nebo pokojích typu Superior a Junior Suite (ceny na vyžádání u CK).

Stravování: Polopenze & snídaně a večeře formou bohatého bufetu.

Pláž: Písečná pláž s kamenitými útesy se nachází přímo u hotelu (lehátka a slunečníky za poplatek).

Sport a zábava:Vodní sporty na pláži, fitness, 2 tenisové kurty, hřiště pro plážový volejbal, stolní tenis, biliár a miniklub.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 25°C vzduch 28°C vzduch 32°C vzduch 32°C vzduch 29°C vzduch 26°C
voda 21°C voda 23°C voda 26°C voda 26°C voda 24°C voda 23°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*