Aldemar Knossos Royal 5*5*5*5*5*

Poloha: Hotel Aldemar Knossos Royal leží v letovisku Anissaras, které se nachází pouze 2 km od Hersonissosu. Rozlehlý areál postavený v krétském stylu nabízí ubytování v bungalovech, které obklopuje zahrada a pláž s bílím pískem. Letiště je vzdáleno cca 20 minut jízdy od hotelu.

Vybavení: Recepce, Wi-Fi na recepci, restaurace s místní a mezinárodní kuchyní, 3 bary, 2 bazény, 2 dětské bazény, skluzavka, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, obchůdky, dětský klub, dětské hřiště, kadeřnictví. Lázně je možné využít v sesterském hotelu Royal Mare.

Ubytování: Klimatizace, koupelna s WC, fén, satelitní televize, telefon, Wi-Fi, minibar, balkon nebo terasa. Na požádání Vám rádi zpracujeme nabídku na ubytování ve vyšších kategoriích pokojů.

Stravování: Polopenze formou bufetu, za příplatek all inclusive. All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, pozdní snídaně, občerstvení během dne & káva, čaj, místní alkoholické a nealkoholické nápoje v místech a době určené hotelem.

Pláž: Písčitá s malými oblázky u hotelu.

Sport a zábava: Animační programy, posilovna, tenis, stolní tenis, minigolf, squash, vodní sporty na pláži. Golfové hřiště je vzdáleno cca 10 km od hotelu.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 25°C vzduch 28°C vzduch 32°C vzduch 32°C vzduch 29°C vzduch 26°C
voda 21°C voda 23°C voda 26°C voda 26°C voda 24°C voda 23°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*