Hotel Roselands 3*3*3*

Poloha:

Hotel se nachází v klidné části letoviska Marmari cca 600 m od písečné pláže s pozvolným vstupem do moře (lehátka a slunečníky za poplatek). Centrum letoviska Marmari, kde se nachází nákupní a zábavní možnosti, mnoho barů, restaurací, taveren je vzdáleno cca 600 m. Hlavní město Kos je vzdáleno cca 14 km a mezinárodní letiště cca 9 km. Autobusová zastávka v blízkosti hotelu.

Vybavení:

Hotel Roselands je tvořen hlavní budovou a několika menšími přilehlými budovami v udržované zahradě a svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, Wi-Fi ve veřejných prostorách zdarma, internetový koutek (za poplatek), restauraci, bar, bazén s oddělenou části pro děti (lehátka a slunečníky zdarma), směnárnu, dětské hřiště. Možnost využít transfer na pláž hotelovým autobusem (zdarma, 8x denně).

Ubytování:

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky disponují vlastní koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, TV-SAT, mini ledničkou, trezorem (za poplatek), telefonem, klimatizací (za poplatek) a balkonem nebo terasou.

Sport a zábava:

Hřiště na volejbal, vodní sporty na pláži za poplatek, půjčovna aut a motocyklů v Marmari, nabídka fakultativních výletů.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 25°C vzduch 29°C vzduch 32°C vzduch 33°C vzduch 29°C vzduch 25°C
voda 21°C voda 23°C voda 25°C voda 26°C voda 24°C voda 23°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*