Helona Resort 5*5*5*5*5*

Poloha:

Hotelový resort se skládá z několika budov a vil. Je postaven na vyvýšeném místě s výhledem na Egejské moře. Vyhlášená písčitá pláž Helona, s pozvolným vstupem do moře, je vzdálena cca 50 m od hotelu a dostanete se k ní procházkou přes hotelovou zahradu (lehátka a slunečníky zdarma). Centrum letoviska Kardamena, kde se nachází mnoho barů, restaurací, taveren, obchodů a dalších zábavních možností, je vzdáleno cca 3 km. Do hlavního města Kos je to cca 35 km.

Vybavení:

Hotelový resort nabízí recepci, směnárnu, lobby, restauraci, konferenční sál, Wi-Fi v lobby i na pokoji zdarma, 12 bazénů (lehátka, slunečníky a osušky zdarma), bazén pro děti, terasu na slunění, vnitřní bazén, tavernu, 2 bary, minimarket, kadeřnictví, wellness centrum.

Ubytování:

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky jsou vybaveny koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, klimatizací, minibarem (za poplatek), TV-SAT, telefonem, trezorem (za poplatek), varnou konvicí, Wi-Fi a balkonem nebo terasou.

Sport a zábava:

Wellness centrum - sauna, turecké lázně, léčebné procedury, aromaterapie a fitness (vše za poplatek). Plážový volejbal, stolní tenis, dětský klub, šipky, aerobik (vše zdarma), tenisový kurt (osvětlení za poplatek). Vodní sporty na pláži za poplatek. Hotel pořádá příležitostné řecké večery s živou hudbou.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 25°C vzduch 29°C vzduch 32°C vzduch 33°C vzduch 29°C vzduch 25°C
voda 21°C voda 23°C voda 25°C voda 26°C voda 24°C voda 23°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*