Lti Louis Grand Hotel 4*4*4*4*4*

Poloha:

Kvalitní hotel prestižního hotelového řetězce je situován na úpatí kopce s nádherným výhledem na moře. Krásná široká písečná pláž Glyfada se nachází v bezprostřední blízkosti hotelu (lehátka a slunečníky na pláží zdarma). Vesnice Pelekas je vzdálena cca 3,5 km. Hlavní město Kerkyra je vzdáleno cca 17 km. Několik málo obchůdků a restaurací se nachází cca 500 m od hotelu.

Vybavení:

Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, restaurace, á la carte restaurace, bar, minimarket, obchod se suvenýry, venkovní bazén (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, osušky oproti vratné kauci), dětský bazén, bar u bazénu a internetový koutek s WiFi v lobby (za poplatek).

Ubytování:

Renovované dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky pro dítě do 14 let mají koupelnu/WC (vysoušeč vlasů), centrální klimatizaci (pouze v určité hodiny, od poloviny června do poloviny září), TV-SAT, telefon, trezor (za poplatek), ledničku a balkon nebo terasu. Možnost ubytování v rodinných pokojích nebo pokojích s výhledem na moře za poplatek (cena na vyžádání).

Sport a zábava:

Hotel organizuje příležitostné animační programy a tématické večery. Aerobik, stolní tenis, plážový volejbal (vše zdarma). Vodní sporty na pláži, tenis (vše za poplatek). Pro děti je zde k dispozici dětské hřiště a miniklub (5-12 let).

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 24°C vzduch 28°C vzduch 30°C vzduch 30°C vzduch 27°C vzduch 24°C
voda 20°C voda 22°C voda 24°C voda 25°C voda 24°C voda 21°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*