Hotel Nautylus 3*3*3*

Poloha:

Oblíbený hotel, skládající se z několika budov, leží ve středisku Barbati přímo nad mořem ve svahu. Je zde nádherný výhled na azurově zbarvené moře. Centrum Barbati je vzdáleno cca 2 km a letovisko Ipsos, známé bohatým nočním životem je vzdáleno cca 3 km. Je rovněž možno využít pravidelné spojení s hlavním městem Corfu linkovým autobusem (cca 17 km). Pod hotelem se nachází u moře dřevěná plata (přístup po schodech, lehátka a slunečníky zdarma) anebo je možno využít hotelového minibusu (3× denně) na velmi hezkou a dlouhou oblázkovou pláž (lehátka a slunečníky za poplatek).

Vybavení:

Hotel má k dispozici recepci, lobby místnost, restauraci, TV místnost, bar s bazénem (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma), dětské brouzdaliště, dětské hřiště, přístup k Wi-Fi v prostorech recepce zdarma.

Ubytování:

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky pouze pro dítě do 12 let mají koupelnu s WC, TV-SAT, telefon, ledničku, trezor (za poplatek), klimatizace (za poplatek cca 7 EUR/den) a balkon nebo terasu.

Sport a zábava:

Zábavní možnosti v centru města Barbati nebo v nedalekém městě Ipsos, stolní tenis, nabídka vodních sportů na pláži, možnosti výletů.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 24°C vzduch 28°C vzduch 30°C vzduch 30°C vzduch 27°C vzduch 24°C
voda 20°C voda 22°C voda 24°C voda 25°C voda 24°C voda 21°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*