Elea Beach Hotel 4*4*4*4*

Poloha: Elea Beach Hotel má 216 pokojů, obklopuje ho pěkná udržovaná zahrada a pláž, hotel se nachází v letovisku Dassia. Hlavní město ostrova Korfu se nachází ve vzdálenosti 10 kilometrů. Díky své poloze je ideálním výchozím bodem pro výlety po ostrově.

Vybavení: Recepce, hlavní restaurace, lounge bar, pool bar, bazén, lehátka u bazénu zdarma, dětský klub, dětské hřiště, lázně, masáže, směnárna, prádelna.

Ubytování: Klimatizované pokoje a suity, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, wifi bez poplatku, SAT/ TV, telefon, trezor, lednička, balkón.

Stravování: Snídaně a večeře formou bufetu, za příplatek all inclusive: snídaně obědy a večeře formou bufetu, lehké občerstvení v průběhu dne, nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje místní výroby, pivo a rozlévané víno.

Pláž: Písčitá pláž je u hotelu.

Sport a zábava: Animační programy pro dospělé i děti, posilovna, stolní tenis, biliár, vodní aerobik, vodní sporty na pláži v klubu Dassia.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 24°C vzduch 28°C vzduch 30°C vzduch 30°C vzduch 27°C vzduch 24°C
voda 20°C voda 22°C voda 24°C voda 25°C voda 24°C voda 21°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*