Corfu Palace 5*5*5*5*5*

Poloha: Hotel Corfu Palace je moderní hotel vyšší střední kategorie 4*, situovaný na zeleném kopci v Kanoni, s výhledem na lagunu. Corfu town, hlavní město ostrova, se nachází jen 3 kilometry od hotelu, nejbližší pláž je Mon Repos, která je vzdálena cca 1,5 kilometrů od hotelu. Hotel doporučujeme všem, kteří chtějí být v dosahu tepajícího centra města a přitom v příjemném přírodním prostředí.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, krásná zahrada, 500 čtverečních metrů velký bazén, jacuzzi, dětská sekce dětské hřiště, dvě restaurace, fitness centrum, klimatizace, možnost výměny měny, možnost půjčení auta, konferenční prostory a další.

Ubytování: V hotelu jsou pokoje kategorie deluxe a junior suity. K vybavení každého standardního pokoje patří koupelna s WC, klimatizace, fén, satelitní televize, minibar, telefon a balkon nebo terasa. Pokoje jsou vkusně a útulně vybavené, v hotelu je jich celkem 160 + dvě zmíněné suity.

Stravování: tento zájezd nabízíme ve variantách snídaně a polopenze.

Pláž: Hotel se nachází 1500 metrů od pláže Mon Repos.

Sport a zábava: Pro klienty preferující aktivněji strávenou dovolenou je zde kromě vybavení hotelu pestrá nabídka vodních sportů na pláži. Využít můžete také některý z námi nabízených fakultativních výletů.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 24°C vzduch 28°C vzduch 30°C vzduch 30°C vzduch 27°C vzduch 24°C
voda 20°C voda 22°C voda 24°C voda 25°C voda 24°C voda 21°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*