Alkionis 3*3*3*

Poloha: Hotel Alkionis má 64 pokojů, nachází se v jihovýchodní části ostrova Korfu v letovisku Moraitika. Hlavní město Korfu je vzdáleno cca 20 km a mezinárodní letiště Kerkyra cca 23 km od ubytování, transfer z letiště trvá cca 30 minut jízdy.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, bar, internetový koutek (za poplatek), TV místnost, bazén s lehátky a slunečníky zdarma, dětské hřiště, parkoviště a směnárna.

Ubytování: Klimatizace, koupelna s WC, fén, rádio, satelitní TV, lednice (za poplatek, pro klienty s all inclusive zdarma), trezor (za poplatek, pro klienty s all inclusive zdarma) a balkonem.

Strava: Polopenze formou bufetu nebo Stravování: All inclusive: snídaně obědy a večeře formou bufetu, lehké občerstvení v průběhu dne, nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje místní výroby, pivo a rozlévané víno.

Pláž: Písčito-oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 300 metrů od hotelu. Lehátka a slunečníky jsou za poplatek.

Sport a zábava: Animační programy dospělé i děti v sousedním hotelu Albatros. Vodní sporty na pláži.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 24°C vzduch 28°C vzduch 30°C vzduch 30°C vzduch 27°C vzduch 24°C
voda 20°C voda 22°C voda 24°C voda 25°C voda 24°C voda 21°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*