Karavados Beach 3*3*3*

Poloha: Karavados Beach leží v klidné lokalitě stranou rušných středisek. Nejbližší nákupní možnosti cca 1,5 km. Hlavní město Argostoli cca 12 km. Hotelový autobus 2 x týdně zdarma do Argostoli.

Vybavení: Hlavní a vedlejší budova, 77 pokojů, vstupní hala s recepcí, směnárna, restaurace s barem, venkovní bazén s lehátky a slunečníky zdarma.Pro děti: Dětská postýlka zdarma (na vyžádání). ​Internet: Zdarma: WiFi v hlavních prostorách hotelu.

Ubytování: DR: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace zdarma, telefon, TV/sat., trezor zdarma (na vyžádání), lednička, balkon nebo terasa.

Stravování: Snídaně formou bufetu. Možnost dokoupení večeře formou bufetu nebo plné penze (oběd formou servírovaného menu).

Pláž: Menší skalnatá pláž cca 500 m od hotelu. Větší písečná pláž cca 1,5 km. Lehátka a slunečníky nejsou na pláži k dispozici, ale lze je za poplatek zapůjčit na recepci.

Sport a zábava: Za poplatek: stolní tenis, stolní fotbal, tenis. Možnost zábavy v blízkém středisku Lassi nebo v hlavním městě Argostoli.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. leden 2. únor 3. březen 4. duben 5. květen 6. červen 7. červenec 8. srpen 9. září 10. říjen 11. listopad 12. prosinec
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 24°C vzduch 29°C vzduch 32°C vzduch 32°C vzduch 27°C vzduch 24°C
voda 20°C voda 21°C voda 23°C voda 25°C voda 24°C voda 22°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*