Anastasia Resort & Spa 5*5*5*5*5*

Poloha: Anastasia leží v malebném městečku Nea Skioni s krásným přístavem, obchody, bary a restauracemi cca 3 km. Hotelový bus zdarma.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, výtahy, restaurace, restaurace `a la carte, spa centrum, minimarket. Venku bazén, terasa s lehátky a slunečníky zdarma, osušky oproti kauci, bar u bazénu, krásná zahrada. Pro děti: Dětský bazén, miniklub (4-12let), hřiště, hlídání dětí za poplatek, dětská postýlka zdarma (na vyžádání). ​Wellnes - SPA: Za poplatek: vnitřní bazén, jacuzzi, sauna, hammam, masáže, kosmetické a relaxační procedury.

Ubytování: DR: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, TV/sat., telefon, trezor, lednice, balkon nebo terasa orientované k silnici s výhledem na hory. DRP: viz DR, koupelna pouze se sprchovým koutem, sofa, snížené přízemí s terasou a omezeným výhledem. DRSV: viz DR, výhled na moře. DRS: viz DR, sofa. DRSSV: viz DRS, výhled na moře.  Na vyžádání možnost propojených pokojů. Pro handicapované: Na vyžádání několik pokojů přizpůsobených pro handicapované klienty. Internet: Zdarma: WiFi ve veřejných prostorách a na pokojích.

Pláž: Přímo u písečnooblázkové pláže Kassandra. Lehátka a slunečníky zdarma.

Stravování: Snídaně a večeře formou bufetu zahrnující nealkoholické nápoje a kávu u večeře. Možnost dokoupení programu ultra all inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu Vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (09.30-23.00 hod.) Zmrzlina v průběhu oběda 30% sleva v `a la carte restauraci Minibar Tenis 3× týdně hammam, vnitřní bazén a jacuzzi ve spa centru.

Pláž: Přímo u písečnooblázkové pláže Kassandra. Lehátka a slunečníky zdarma.

Sport a zábava: Zdarma: fitness, stolní tenis, plážový volejbal, aerobik. Za poplatek: tenis, vodní sporty. Denní a večerní animační programy, 1 x týdně živá hudba. 

 

 

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. leden 2. únor 3. březen 4. duben 5. květen 6. červen 7. červenec 8. srpen 9. září 10. říjen 11. listopad 12. prosinec
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 25°C vzduch 29°C vzduch 32°C vzduch 35°C vzduch 28°C vzduch 23°C
voda 18°C voda 23°C voda 26°C voda 26°C voda 24°C voda 21°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*