Preskil Island Resort 4*4*4*4*

Poloha: Hotel Preskil Island Resor má 214 pokojů, nachází se přímo u písečné pláže na jihovýchodním pobřeží ostrova, hotel obklopuje pěkná tropická zahrada a pláž se světlým pískem. Hlavní město Port Louis je vzdálené cca 50 minut jízdy od hotelu,  městečko Mahebourg je vzdálené cca 1 km od hotelu Blue Bay je hotel vzdáleny cca 1,5 km od hotelu. Transfer z mezinárodního letiště na Mauritiu trvá do hotelu cca 20 minut jízdy. 

Vybavení: Recepce, 3 restaurace s místní a mezinárodní kuchyní, restaurace na pláži, 2 bary, 2 bazény, dětský bazén, lázně, sauna, pára, vířivka, za poplatek masáže, kadeřnictví.

Ubytování: Klimatizace, koupelna s WC, fén, televize, varná konvice, minibar, trezor, balkon nebo terasa. Za příplatek pokoje s výhledem na moře. Možnost na pokoji jedné dětské přistýlky.

Stravování: Snídaně a večeře, večeře mohou být bufetové nebo servírované. Za příplatek All inclusive: Snídaně, oběd a večeře formou bufetu nebo menu, alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (10.00-23.30 hod.). Minibar je doplňovaný každý den.

Pláž: Písečná pláž je u hotelu.

Sport a zábava: Večerní zábavný program. Zdarma: vodní lyže, windsurfing, loď s proskleným dnem, kánoe, šlapadla, šnorchlování, aquaaerobik, posilovna, tenis s osvětlením, plážový volejbal, pétanque, plachtění, stolní tenis. Za poplatek: potápění, půjčovna kol a skútrů.

Internet: Zdarma: WiFi v hotelu.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*