Mauritius - Blue Bay a Mahebourg

Letovisko Blue Bay se nachází v jihovýchodní části ostrova cca 5 km od letiště. V této oblastí se nachází hotel Shandrani u kterého se nachází 3 pláže. Shandrani je hotel vyšší třídy a uspokojí i náročnější klientelu. Mauritius Blue Bay tip na ubytování Shandrani. Letovisko Mahebourg leží v jihovýchodní části ostrova cca 2 km od letiště. V letovisku Mahebourg leží pěkný hotel Preskil Beach Resort & Spa.

Mauritius - Blue Bay a Mahebourg - zobrazit všechny informace »

 

Preskil Island Resort

Preskil Island Resort 3*3*3*3*

Poloha: Hotel Preskil Island Resor má 214 pokojů, nachází se přímo u písečné pláže na jihovýchodním pobřeží ostrova, hotel obklopuje pěkná tropická zahrada a pláž se světlým pískem. Hlavní město Port Louis je vzdálené cca 50 minut jízdy od hotelu, městečko Mahebourg je vzdálené cca 1 km od hotelu Blue Bay je hotel vzdáleny cca 1,5 km od hotelu. Transfer ...

cena již od45 982 Kč Zobrazit
Shandrani Beachcomber Resort & Spa

Shandrani Beachcomber Resort & Spa 5*5*5*5*5*

Poloha: Luxusní hotelový komplex Shandrani se nachází v jihovýchodní části Mauritia cca. 7 km od letiště. Hotel obklopuje pěkná tropická zahrada s a 3 pěkné pláže se světlým pískem. Transfer z mezinárodního letiště do hotelu trvá cca 10 minut jízdy. Vybavení: Recepce, wifi na recepci, 5 restaurací s místní a mezinárodní kuchní, 2 bary, bazén, dětský ...

cena již od43 990 Kč Zobrazit

 

Mapa hotelů

Mauritius - Blue Bay a Mahebourg - informace

Letovisko Blue Bay se nachází v jihovýchodní části ostrova cca 5 km od letiště. V této oblastí se nachází hotel Shandrani u kterého se nachází 3 pláže. Shandrani je hotel vyšší třídy a uspokojí i náročnější klientelu.

Mauritius Blue Bay tip na ubytování Shandrani.

Letovisko Mahebourg leží v jihovýchodní části ostrova cca 2 km od letiště. V letovisku Mahebourg leží pěkný hotel Preskil Beach Resort & Spa.

Související odkazy