Mauritius

Mauricius je ostrovní stát v Indickém oceánu asi 900 km východně od Madagaskaru. Ostrov přitahuje turisty, kterým nabízí pláže s jemným bílým i zlatým pískem, průzračnou vodu, zeleň pralesů, krátery a vodopády, exotické druhy ptactva či opice, pod vodou pak mnoho druhů ryb a korálů.

Mauritius - zobrazit všechny informace »

 

Mauritius - Balaclava

Mauritius - Balaclava

Letovisko Balaclava se nachází na severozápadě ostrova Mauritius. V blízkosti letoviska jsou zajímavé nákupní příležitosti, včetně nákupu luxusních značek. Letovisko Balaclava je vhodné taktéž pro rodiny s dětmi. Vzdálenost od hlavního města Port Louis 15 km.

v nabídce3 516 zájezdůdo5 hotelů Zobrazit
Ravenala Attitude 4*4*4*4*
Maritim Resort & Spa 5*5*5*5*5*
Mauritius - Bel Ombre

Mauritius - Bel Ombre

Toto letovisko vzniklo koncem 20 století, nachází se na jižním pobřeží ostrova Mauritius. Korálový útes je vzdálen cca 300 metrů od břehu. V tomto místě se nacházejí luxusnější hotely a pěkné 18 jamkové hřiště Golf du Chateau, kde mají hoteloví hosté hotelu Le telfair vstup zdarma (záleží na dostupnosti Tee time). Hlavní město Port Louise je vzdáleno cca ...

v nabídce2 zájezdydo1 hotelu Zobrazit
Sofitel So Mauritius 5*5*5*5*5*
Mauritius - Belle Mare

Mauritius - Belle Mare

Letovisko Belle Mare se nachází na východním pobřeží ostrova Mauritius. Belle Mare je vzdáleno přibližně 40 km od hlavního města Port Louis. V tomto letovisku se nachází několik luxusních hotelů Prince Maurice, Residence, Belle Mare a Belle Mare Plage, který je jedno z nejlepších golfových míst na světě. Východní Mauritius Belle Mare tipy na ubytování: ...

v nabídce6 822 zájezdůdo13 hotelů Zobrazit
Maritim Crystal Beach 4*4*4*4*
Emeraude Beach Attitude 3*3*3*3*
LUX Belle Mare 5*5*5*5*5*
Mauritius - Blue Bay a Mahebourg

Mauritius - Blue Bay a Mahebourg

Letovisko Blue Bay se nachází v jihovýchodní části ostrova cca 5 km od letiště. V této oblastí se nachází hotel Shandrani u kterého se nachází 3 pláže. Shandrani je hotel vyšší třídy a uspokojí i náročnější klientelu. Mauritius Blue Bay tip na ubytování Shandrani. Letovisko Mahebourg leží v jihovýchodní části ostrova cca 2 km od letiště. V letovisku ...

v nabídce853 zájezdůdo2 hotelů Zobrazit
Preskil Island Resort 4*4*4*4*
Shandrani Beachcomber Resort & Spa 5*5*5*5*5*
Mauritius - Flic en Flac

Mauritius - Flic en Flac

Letovisko Flic en Flac se nachází na západě ostrova Mauritius. V letovisku můžete navštívit místní restaurace, nakoupit v malých obchůdcích nebo si dojet na golfové hřiště. Letovisko Flic en Flac je vhodné pro páry, které chtějí poznat běžný život na ostrově Mauritius. Vzdálenost od hlavního města Port Louis je cc 15 minut jízdy, vzdálenost od ...

v nabídce2 200 zájezdůdo6 hotelů Zobrazit
Anelia 4*4*4*4*
Sugar Beach 5*5*5*5*5*
La Pirogue 4*4*4*4*4*
Mauritius - Grand Baie

Mauritius - Grand Baie

Letovisko Grand Baie je největší turistické letovisko na Mauritiu, nachází se na západní straně ostrova. V letovisku Grand Baie najdete spoustu malých obchůdků, restaurací a barů, které je možné navštívit, nemusíte být orientováni jen stravu v hotelu. Letovisko je vzdálené cca 75 minut jízdy od mezinárodního letiště na Mauritiu.

v nabídce17 035 zájezdůdo11 hotelů Zobrazit
Merville Beach 3*3*3*3*
Coin de Mire Attitude 3*3*3*
Zilwa Attitude 4*4*4*4*
Mauritius - Grand Gaube

Mauritius - Grand Gaube

Letovisko Grand Gaube se nazází na západě ostrova Mauritius, navazuje na největší letovisko ostrova Gran Baie. Hlavní město Port Louis je vzdálené cca 30 km, transfer z mezinárodního letiště trvá cca 65 minut jízdy.

v nabídce1 967 zájezdůdo4 hotelů Zobrazit
LUX Grand Gaube (Legends) 5*5*5*5*5*
Seaview Calodyne Lifestyle Resort 4*4*4*4*
Mauritius - Le Morne

Mauritius - Le Morne

Poloostrov Le Morne leží v jihozápadní části Mauritia, dominantou tohoto místa je bezesporu hora Le Morne, která nabízí úchvatný pohled. Dlouhé písčité pláže jsou zde určeny pouze návštěvníkům převážně luxusních hotelů. Na Le Morne se nachází 18 jamkové golfové hřiště. Hlavní město Port Louis a letiště jsou vzdáleny cca 1 hodiny jízdy. Pro klienty, ...

v nabídce8 296 zájezdůdo9 hotelů Zobrazit
Paradis Hotel & Golf Club 5*5*5*5*5*
Riu Le Morne 4*4*4*4*
Dinarobin 5*5*5*5*5*5*
Mauritius - Mont Choisy

Mauritius - Mont Choisy

v nabídce1 zájezddo1 hotelu Zobrazit
Tarisa Resort & Spa 3*3*3*3*
Mauritius - Pereybere a Poste Lafayette

Mauritius - Pereybere a Poste Lafayette

Letoviska Pereybere a Poste Lafayette patří mezi nejnovější letoviska na Mauritiu, nachází se na severovýchodě ostrova Mauritius. Jedná se o klidná místa, které ocení převážně lidé vyhledávající odpočinek. Transfer z mezinárodního letiště na Mauritiu trvá cca 60 minut jízdy.

v nabídce2 242 zájezdůdo3 hotelů Zobrazit
Casa Florida 2*2*
Radisson Blu Poste Lafayette 4*4*4*4*
Mauritius - Pointe Aux Piments

Mauritius - Pointe Aux Piments

Letovisko Pointe Aux Piments se nachází na severozápadním pobřeží ostrova Mauritius, je vzdálené cca 3 km od letoviska Trou Aux Biches a cca 8km od letoviska Gran Baie. Hlavní město Port Louis je vzdálené cca 13 km a mezinárodní letiště n Mauritiu cca 60 km.

v nabídce6 068 zájezdůdo7 hotelů Zobrazit
Le Recif Attitude 3*3*3*3*
Villas Mon Plaisir 3*3*3*
Veranda Pointe aux Biches Hotel 4*4*4*4*
Mauritius - Trou Aux Biches

Mauritius - Trou Aux Biches

Letovisko Trou Aux Biches se nachází na severozápadním pobřeží ostrova Mauritius, je vzdálené cca 3 km od letoviska Pointe Aux Piments a cca 5 km od letoviska Gran Baie. Hlavní město Port Louis je vzdálené cca 16 km a mezinárodní letiště n Mauritiu cca 65 km. V letovisku Trou Aux Biches jsou jedny z nejpěknějších pláží na Mauritiu.

v nabídce886 zájezdůdo6 hotelů Zobrazit
Le Palmiste 3*3*3*3*
Aparthotel Be Cosy 3*3*3*
Beachcomber Trou Aux Biches 5*5*5*5*5*5*
Mauritius - Trou d´Eau Douce

Mauritius - Trou d´Eau Douce

Letovisko Trou d´Eau Douce se nachází na východní straně ostrova, nedaleko letoviska Belle Mare. V této oblasti se vlévá podzemní sladkovodní pramenem do moře, což způsobuje velmi příznivé životní podmínky pro život podmořských korýšů a měkýšů. Transfer z mezinárodního letiště na Mauritius trvá cca 60 minut jízdy.

v nabídce978 zájezdůdo4 hotelů Zobrazit
Tropical Attitude 3*3*3*
Friday Attittude 3*3*3*
Seasense Boutique Hotel & Spa 5*5*5*5*5*

 

Mapa destinací

Mauritius - informace

Mauricius je ostrovní stát v Indickém oceánu asi 900 km východně od Madagaskaru.

Ostrov přitahuje turisty, kterým nabízí pláže s jemným bílým i zlatým pískem, průzračnou vodu, zeleň pralesů, krátery a vodopády, exotické druhy ptactva či opice, pod vodou pak mnoho druhů ryb a korálů.

Mauritius je známý výrobou modelů starých lodí vytvořených podle původních plánů a výrobou třtinových rumů. Dále se zde dají koupit ozdoby na šaty, šperky, proutěné a hrnčířské zboží či suvenýry z moře ale i různé oblečení, textilie, hlavně pletené.

Související odkazy