Torre Praia Porto Santo + Riu Palace Madeira 4*4*4*4*

Využijte jedinečné možnosti poznání hned dvou ostrovů souostroví Madeira. Pobyt začnete a zakončíte vždy na ostrově Madeira. Ta se pyšní bohatou a nespoutanou přírodou. Nachází se zde neuvěřitelné množství stezek vybízejících k celodenním túrám při nichž vás uchvátí nádherné scenérie a krásy okolí. Madeira je hlavním a největším ostrovem souostroví. V rámci kombinace přejedete lodním trajektem na druhý největší a zároveň obydlený ostrov, Porto Santo. Porto Santo je unikátní pro svoji 9 kilometrů dlouhou nádhernou písečnou pláž. Počet obyvatel čítající méně než 5 000 lidí, malé množství ubytovacích kapacit tvoří z ostrova doposud nedotčené místo Evropy.

 

RIU Palace Madeira

Čtyřhvězdičkový hotel hotelové sítě RIU, která je vždy zárukou skvělého zázemí a kvalitních služeb, je situován v oblasti Canico de Baixo a poskytuje překrásné výhledy na Atlantský oceán. Velice příjemný hotel disponuje dvěma venkovními bazény, vnitřním bazénem a dětským bazénem. Dobré jídlo si můžete vychutnat v hlavní či tématické A la Carte restauraci. Centrum s možností nákupů je od hotelu vzdálené 2 kilometry. Kamenitá pláž se nachází 30 metrů od hotelu. Pobyt v hotelu Riu Palace Madeira lze kombinovat s golfem či poznáváním ostrova.

Torre Praia Porto Santo

Hotelový komplex leží přímo u krásné a vyhlášené písčité pláže ostrova v docházkové vzdálenosti od samotného centra Vila Baleira. V těsné blízkosti hotelu se můžete těšit vodním sportům, jízdě na koních nebo golfu. V resortu pak můžete využít služeb polopenze či All Inclusive, fitness centra i radovánek a odpočinku u bazénu.

 

V ceně zájezdu je zahrnuto: Letecká doprava v turistické třídě včetně letištních a bezpečnostních poplatků. 3 noci v hotelu Torre Praia Porto Santo s polopenzí či All Inclusive, 4 noci v hotelu RIU Palace Madeira s polopenzí nebo All Inclusive, lodní trajekt Madeira-Porto Santo-Madeira, transfery klimatizovaným autobusem, služby česky nebo slovensky hovořícího delegáta (na ostrově Porto Santo je delegát k dispozici na telefonu), povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona č. 159/99 Sb.,

V ceně zájezdu není zahrnuto: Doporučený příplatek za cestovní pojištění 599 Kč / pobyt / dospělá osoba a 349 Kč / pobyt / dítě do 18 let (podrobnosti o pojištění naleznete na úvodních stránkách katalogu), fakultativní služby.

 

Po příletu vás čeka transfer do hotelu RIU Palace Madeira na ostrově Madeira. 2. den odjezd na ostrov Porto Santo v časných ranních hodinách, kde strávíte 3 noci. 5. den následuje transfer zpět na ostrov Madeira a ubytování v hotelu RIU Palace Madeira. Změna programu je vyhrazena.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*