Praia Dourada Porto Santo + Dom Pedro Garajau 3*3*3*

Využijte jedinečné možnosti poznání hned dvou ostrovů souostroví Madeira. Pobyt začnete a zakončíte vždy na ostrově Madeira. Ta se pyšní bohatou a nespoutanou přírodou. Nachází se zde neuvěřitelné množství stezek vybízejících k celodenním túrám při nichž vás uchvátí nádherné scenérie a krásy okolí. Madeira je hlavním a největším ostrovem souostroví. V rámci kombinace přejedete lodním trajektem na druhý největší a zároveň obydlený ostrov, Porto Santo. Porto Santo je unikátní pro svoji 9 kilometrů dlouhou nádhernou písečnou pláž. Počet obyvatel čítající méně než 5 000 lidí, malé množství ubytovacích kapacit tvoří z ostrova doposud nedotčené místo Evropy.

 

Dom Pedro Garajau

Hotelový komplex se nachází v letovisku Garajau, které se za poslední roky neustále rozvíjí a stává se stále vyhledávanějším turistickým cílem. Resort se pyšní přátelskou atmosférou. Do okolí i samotného centra Funchal s možností nákupů či posezení a zábavy v jednom ze zdejších barů a restaurací se lze snadno dostat místní hromadnou dopravou. Resort nabízí 2 venkovní bazény.

Praia Dourada Porto Santo

Hotel se nachází v samém srdci ostrova v centru městečka Vila Baleira pouhých 200 metrů od písečné pláže. Útulný hotel nabízí účelně vybavené pokoje a skvělé služby. Díky svojí poloze hotel tvoří ideální výchozí bod pro odpočinek na pláži, ale také pro poznávání zdejšího okolí. Wi-Fi připojení na recepci. V okolí se nachází golfové hřiště, nabídka vodních sportů nebo jízdy na koních. Doporučit lze také zapůjčení kol.

 

V ceně zájezdu je zahrnuto: Letecká doprava v turistické třídě včetně letištních a bezpečnostních poplatků. 5 nocí v hotelu Dom Pedro Garajau se snídaní, 2 noci v hotelu Praia Dourada se snídaní, lodní trajekt Madeira-Porto Santo-Madeira, transfery klimatizovaným autobusem, služby česky nebo slovensky hovořícího delegáta (na ostrově Porto Santo je delegát k dispozici na telefonu), povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona č. 159/99 Sb.

V ceně zájezdu není zahrnuto: Doporučený příplatek za cestovní pojištění 599 Kč / pobyt / dospělá osoba a 349 Kč / pobyt / dítě do 18 let (podrobnosti o pojištění naleznete na úvodních stránkách katalogu), fakultativní služby.

 

Po příletu vás čeká transfer do hotelu Dom Pedro Garajau na ostrově Madeira. 2. den odjezd na ostrov Porto Santo v časných ranních hodinách, kde strávíte 2 noci. 4. den následuje transfer zpět na ostrov Madeira a ubytování v hotelu Don pedro Garajau. Změna programu je vyhrazena.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*