Pestana Bay Ocean Aparthotel 4*4*4*4*

Poloha: Pestana Ocean Bay je All Inclusive hotel vystavěný ve městě Funchal na Madeiře. Jelikož jsou nabízené služby hotelu pestré, je tento hotel vhodný pro všechny věkové skupiny. Hotel nabízí služby na vysoké úrovni, komfortní ubytování a skvělou kuchyni. Je možné využít pravidelného shuttle servisu do centra města Funchal. Mezinárodní letiště je vzdáleno cca 5 km od hotelu.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, Wi-Fi připojení zdarma, venkovní bazén, dětský bazén, bar, restaurace, Wellness centrum, business centrum, prádelna, čistírna, žehlení, hrací místnost, kosmetické služby, dětské hřiště, úschovna zavazadel, směnárna, výtah, půjčovna aut.

Ubytování: Studio Classic zahrnuje koupelnu s vanou, sprchovým koutem a WC, trezorem (za příplatek), televizí, telefonem, větrákem, toaletními potřebami, připojením k internetu za poplatek, vybavenou kuchyňkou, balkónem s výhledem na oceán. Ubytování za příplatek: Junior Suite - oddělená obývací část, Suite - 2 koupelny, obývací část, kuchyňka.

Stravování: All Inclusive: snídaně, oběd a večeře formou bufetu, lehký snack během dne. V restauraci možnost večeře formou A la Carte, v barech alko a nealko nápoje, míchané koktejly.

Pláž: Pláž se nachází přímo u hotelu.

Sport a zábava: Animační programy, šipky, stolní tenis, billiard, výlety do okolí, cykloturistika, casino, vodní sporty, potápění, rybaření, surfování, jogging, exkurze. Wellness centrum: sauna, lázně, jacuzzi, turecká lázeň, masáže, procedury.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*