Luamar Porto Santo + Alto Lido 4*4*4*4*

Využijte jedinečné možnosti poznání hned dvou ostrovů souostroví Madeira. Pobyt začnete a zakončíte vždy na ostrově Madeira. Ta se pyšní bohatou a nespoutanou přírodou. Nachází se zde neuvěřitelné množství stezek vybízejících k celodenním túrám, při nichž vás uchvátí nádherné scenérie a krásy okolí. Madeira je hlavním a největším ostrovem souostroví. V rámci kombinace přejedete lodním trajektem na druhý největší a zároveň obydlený ostrov, Porto Santo. Porto Santo je unikátní pro svoji 9 kilometrů dlouhou nádhernou písečnou pláž. Počet obyvatel čítající méně než 5 000 lidí, malé množství ubytovacích kapacit tvoří z ostrova doposud nedotčené místo Evropy.

Alto LidoOblíbený, kompletně zrekonstruovaný, hotel situovaný v zeleni je vyhledávaný pro svou přátelskou atmosféru a pohodlné ubytování. Blízkost historického centra Funchalu s přístavištěm, kam vás denně zdarma odveze hotelový shuttle bus, z něj činí ideální místo pro poznávání. Nákupní možnosti najdete přímo v blízkosti hotelu, stejně tak můžete využít nabídku hotelových sportovních aktivit. Pro milovníky golfu jsou nedaleko dvě moderní golfová hřiště a klienti vyhledávající relax ocení prostornou sluneční terasu s bazénem.

Luamar Porto SantoAparthotel se nachází v krásném prostředí u písečné pláže. Centrum Vila Baleira je od hotelu vzdálené 4 kilometry. Díky svému vybavení, přátelské atmosféře i prostředí se hotel těší chvále klientů. Ubytování je nabízeno v prostorných apartmánech vybavených kuchyňkou. Hotel disponuje bazénem vybízejícím k odpočinku ve zdejší zahradě.

V ceně zájezdu je zahrnuto:

Letecká doprava v turistické třídě včetně letištních a bezpečnostních poplatků, 5 nocí v hotelu Alto Lido se snídaní nebo polopenzí, 2 noci v hotelu Luamar Porto Santo se snídaní nebo polopenzí, lodní trajekt Madeira-Porto Santo-Madeira, transfery klimatizovaným autobusem, služby česky nebo slovensky hovořícího delegáta (na ostrově Porto Santo je delegát k dispozici na telefonu), povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona č. 159/99 Sb., V ceně zájezdu není zahrnuto:

Doporučený příplatek za cestovní pojištění 599 Kč / pobyt / dospělá osoba a 349 Kč / pobyt / dítě do 18 let (podrobnosti o pojištění naleznete na úvodních stránkách katalogu), fakultativní služby., Upozornění

Po příletu vás čeká transfer do hotelu Alto Lido na ostrově Madeira. 2. den odjezd na ostrov Porto Santo v časných ranních hodinách, kde strávíte 2 noci. 4. den následuje transfer zpět na ostrov Madeira a ubytování v hotelu Alto Lido. Změna programu je vyhrazena.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*